Odwiedziliśmy Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Kaliszu. Ostrovia tam też ma fanów

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 19 listopada, 2019

Tomasz Gapiński wraz z kierownikiem drużyny, Kamilem Gilickim odwiedzili we wtorek Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Kaliszu. Okazało się, że również tam żużel jest znany, a TŻ Ostrovia w Kaliszu ma swoich kibiców.

GALERIA ZE SPOTKAŃ < (otwiera się na nowej zakładce)">> GALERIA ZE SPOTKAŃ <

Sezon 2019 już się skończył. TŻ Ostrovia zakończyła także akcję promocyjną w szkołach i przedszkolach. Z racji tego, że Tomasz Gapiński gościł we wtorek u swojego sponsora w Ociążu, udało się odpowiedzieć na zaproszenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Kaliszu i odwiedzić tamtejszą placówkę.

Tomasz Gapiński opowiedział o swojej karierze, o tym, jak zaczynał przygodę z żużlem, o swoich największych sukcesach, a także zdradzał tajniki sprzętu żużlowego. Kamil Gilicki, który pełni funkcję kierownika drużyny opowiadał z kolei o tym, jak wyglądają kulisy meczów, ile godzin przed rozpoczęciem zawodów musi być na stadionie i jakie dokumenty należy wypełnić podczas zgłoszenia drużyny.

Na koniec spotkania były oczywiście autografy i zdjęcia. Dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia na Stadionie Miejskim w Ostrowie już w sezonie 2020.

Do akcji promocyjnej w szkołach i przedszkolach wrócimy w nowym roku na wiosnę.