Oficjalnie. Adrian Cyfer na drugi sezon w Ostrowie

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 9 listopada, 2020

Adrian Cyfer to piąty  senior, którego oficjalnie można przedstawić jako zawodnika Arged Malesa TŻ Ostrovia na sezon 2021. 25-latek obok Nicolaia Klindta i Tomasza Gapińskiego, to jeden z trzech seniorów, którzy zostali w Ostrowie po minionych rozgrywkach.

Cieszę się, że mogę nadal jeździć w Ostrowie. To dla mnie ważne, że trener i prezes widzą dla mnie miejsce w zespole. Sezon 2020 był dziwny i krótki. Mam nadzieję, że kolejny będzie normalny, a ja pojadę jeszcze lepiej – mówi żużlowiec, który zimę poświęci na pracę w innym charakterze w Szwecji.

Tradycyjnie na przerwę pomiędzy sezonami udaję się, by pracować do Szwecji. Z czegoś trzeba żyć, a przede wszystkim też inwestować w sprzęt. Wiem, że muszę jeszcze poprawić swoją bazę sprzętową. Chciałbym w przyszłym sezonie jeździć tak samo skutecznie jak w Ostrowie, również w meczach wyjazdowych – podkreśla Adrian Cyfer.

 Reprezentant Arged Malesa TŻ Ostrovia w sezonie 2020 osiągnął 31.średnią biegową w eWinner 1. Lidze. W 14 meczach wraz z bonusami zdobył 96 punktów. Globalnie miał średnią biegową 1,627. Meczowa była na poziomie 6 punktów. Zdecydowanie lepiej prezentował się na swoim torze, gdzie wykręcił średnią 1,844. Na wyjazdach było gorzej, bo tam notował przeciętni 1,370 puntu na bieg.

Kadra Arged Malesa TŻ Ostrovia na sezon 2021 liczy zatem już pięciu seniorów. Kontrakty podpisane mają: Nicolai Klindt, Tomasz Gapiński i Adrian Cyfer z dotychczasowego składu, a nowymi zawodnikami są uczestnik Grand Prix: Oliver Berntzon i młody Duńczyk Patrick Hansen.