Oficjalnie: Kapitan Tomasz Gapiński trzeci rok z rzędu w Ostrowie

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 6 listopada, 2020

-To była formalność i naturalny wybór – tak o swoim pozostaniu w Ostrowie mówi Tomasz Gapiński. Kapitan Arged Malesa TŻ Ostrovia na trzeci sezon zostaje w drużynie. – Mam nadzieję, że sezon 2021 będzie dla nasz lepszy – dodaje.

Uspakajałem prezesa i trenera, że jak się nic złego nie wydarzy w klubie, to pomimo innych ofert, nigdzie się nie wybieram. Podstawa była, by klub mnie nadal widział w składzie swojej drużyny. Czuję się w Ostrowie bardzo dobrze. Mamy poukładany klub, wspaniałych kibiców, a ja mam tutaj świetnych sponsorów w osobach braci Garcarków, którzy od dwóch lat mocno mnie wspierają, a nasza współpraca liczy już 12 lat – mówi Tomasz Gapiński.

Za tą pomoc dziękuję wszystkim, także pozostałym moim sponsorom zarówno z Ostrowa jak i Piły. Również prezesowi Waldemarowi Górskiemu, który indywidualnie mnie wspiera. Moja decyzja mogła być tylko jedna – zostają na kolejny sezon w Ostrowie – podkreśla kapitan drużyny.

Trener Mariusz Staszewski zbudował zespół z zawodników, którzy chcieli jeździć w Ostrowie. W tym gronie jest oczywiście Tomasz Gapiński. – Dobrze nam się współpracuje. Miniony sezon, który był bardzo dziwny poukładał się trochę nie po naszej myśli. Każdy miał jakieś problemy. Ja jechałem słabiej na początku. Grzesiek Walasek miał z kolei świetny początek, a gorszą końcówkę. Nie zgrały się nasze dyspozycje w odpowiednim czasie i miejscu. Jedynie Nicolai Klindt trzymał formę przez cały sezon. Gdybyśmy z Grzegorzem zgrali swoje dyspozycje, moglibyśmy o tę pierwszą czwórkę powalczyć – dodaje Tomasz Gapiński.

Ostrowski klub serdecznie dziękuję firmie Auto Partner Mercedes Jana i Andrzeja Garcarków za pomoc w zakontraktowaniu na trzeci sezon w Ostrowie Tomasza Gapińskiego.