Oficjalnie: Nicolai Klindt na czwarty sezon z rzędu w Ostrowie

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 5 listopada, 2020

Warunki uzgodnił już jakiś czas temu, ale w okresie transferowym mógł dopiero podpisać kontrakt na sezon 2021. Nicolai Klindt odesłał właśnie do klubu parafowaną umowę i przedstawiamy go jako pierwszego żużlowca Arged Malesa TŻ Ostrovia na sezon 2021.

Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę zostać w Ostrowie na czwarty sezon z rzędu. Spędziłem w tym klubie trzy sezony, w których notowałem stały progres. Stałem się bez wątpienia lepszym zawodnikiem – mówi Nicolai Klindt.

Pozostanie w Ostrowie jest dla mnie idealnym rozwiązaniem. Jak dobrze wiecie, miałem kilka innych ofert. Nie kryję, że rozmawiałem z innym klubami. Koniec końców uznałem jednak, że dalsza jazda w Ostrowie będzie dla mnie najlepszym wyborem. Wiem, że tutaj mnie chcą, trener i prezes wiedzą, na co mnie stać i nie muszę aż tak bardzo zabiegać o miejsce w składzie, jak to byłoby gdzie indziej. Po prostu dobrze się znamy i jestem tutaj obdarzony zaufaniem – dodaje duński żużlowiec.

Klindt zwraca uwagę na jeszcze jeden ważny aspekt. – Cieszę się, że mogę być częścią drużyny i klubu, który otoczony jest świetnymi ludźmi. To także jedna z przyczyn, dla których wybrałem Ostrów. Kolejną są oczywiście kibice. Wiem, że zawsze mogłem liczyć na Wasze wsparcie i doping. Wierzę i trzymam kciuki za to, żebyśmy mogli w większej liczbie spotkać się w przyszłym sezonie na stadionie – dodaje Duńczyk.

Wiem, że jest teraz ciężki czas dla nas wszystkich. Słyszałem o rozwoju pandemii w Polsce i wprowadzonych restrykcjach. Trzymajcie się w zdrowiu! Mam nadzieję, że bezpiecznie przetrwacie zimę i na wiosnę zobaczymy się na stadionie! – zakończył Nicolai Klindt.

TŻ Ostrovia serdecznie dziękuje braciom Janowi i Andrzejowi Garcarkom z firmy Auto Partner Garcarek z Ociąża. Dzięki ich wsparciu Nicolai Klindt kolejny sezon spędzi w naszym klubie!