Ostatni zwycięzcy Łańcucha Herbowego też powalczą o trofeum

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 29 września, 2022

Rośnie lista startowa 70. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, który w niedzielę, 9 października zakończy sezon żużlowy w naszym mieście. Do obsady najstarszego turnieju w Polsce dołączyli zwycięzcy z ostatnich dwóch lat: Wiktor Przyjemski (obrońca trofeum) oraz Sebastian Szostak, który wygrał w 2020 roku.

Wiktor Przyjemski triumfował w sezonie 2021 w 69.Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, zostając jego najmłodszym zwycięzcą w historii. W niedzielę, 9 października bydgoszczanin przyjedzie bronić tego trofeum. Pomimo tego, że tym razem obsada będzie mocniejsza niż przed rokiem 17-latek nie jest bez szans na czołowe miejsce, gdyż zazwyczaj świetnie radzi sobie na ostrowskim torze.

W obsadzie 70. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego jest także Sebastian Szostak, który wygrał pandemiczny, rozegrany bez udziału publiczności turniej sprzed dwóch lat.

W zawodach 9 października zobaczymy również triumfatora z 2018 roku, Grzegorza Walaska. Będzie także dobrze znany ostrowskim kibicom, Sam Masters.

Przypomnijmy, już wcześniej informowaliśmy, że w 70. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego wystąpią: Tobiasz Musielak, Matias Nielsen, Jakub Krawczyk,  Tomasz Gapiński i Bartosz Smektała.