Ostrovia znów to zrobiła! – przegląd mediów po zwycięstwie nad Lokomotivem

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 29 kwietnia, 2019

Ostrovia wygrała już trzeci mecz w Nice 1. LŻ i wciąż jest liderem tabeli – pisze Przegląd Sportowy. Trudna przeprawa ostrowian. Zagadkowa absencja Łoktajewa – dodają WP SportoweFakty – Walasek z Gapińskim najszybsi – podaje wlkp24.info. Nie tylko lokalne media dostrzegły kolejne zwycięstwo żużlowców Arged Malesa TŻ Ostrovia.

Przegląd Sportowy: Ostrovia znów to zrobiła. Beniaminek nadal liderem Nice 1. LŻ! Co się stało z Łoktajewem?

Ostrovia wygrała już trzeci mecz w Nice 1. LŻ i wciąż jest liderem tabeli. Podopieczni trenera Mariusza Staszewskiego stoczyli twardy bój z Lokomotiwem Daugavpils. Końcowy wynik nie odzwierciedla zaciętości spotkania. Miejscowi zwycięstwo zapewnili sobie po XIV wyścigu.

https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/nice-1-lz/zuzel-cenne-zwyciestwo-ostrovii-z-lokomotiwem-daugavpils-w-nice-1-lz/1en60gc

WP SportoweFakty: Ostrovia – Lokomotiv: trudna przeprawa ostrowian. Zagadkowa absencja Łoktajewa

Zacięty przebieg miał pojedynek Arged Malesa TŻ Ostrovii z Lokomotivem Daugavpils. O losach spotkania zadecydował dopiero pierwszy bieg nominowany, a biało-czerwoni ostatecznie zwyciężyli 50:40.

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/818649/ostrovia-lokomotiv-trudna-przeprawa-ostrowian-zagadkowa-absencja-loktajewa-relac

Tuba Ostrowa: Zwycięstwo po ciężkiej walce

Ciężki bój przyszło stoczyć żużlowcom Arged Malesa TŻ Ostrovii z Lokomotivem Daugavpils. Tym razem juniorzy nie byli atutem ostrowian, którzy pokonali gości z Łotwy 50:40, o czym zadecydował ostatni wyścig wygrany 5:1 przez parę seniorów Walasek – Gapiński.

https://tubaostrowa.pl/aktualnosci/czytaj/9855-zwyciestwo-po-ciezkiej-walce

Wlkp24.info: Trzecie zwycięstwo Ostrovii! Walasek z Gapińskim najszybsi

Bardzo zacięty mecz oglądali kibice speedwaya w Ostrowie Wielkopolskim. W niedzielne popołudnie Arged Malesa TŻ Ostrovia pokonała Lokomotiv Daugavpils 50:40. Najlepszymi zawodnikami gospodarzy byli polscy seniorzy – Grzegorz Walasek i Tomasz Gapiński. Teraz przed Ostrovią wyjazd do Gdańska na mecz z Wybrzeżem.

http://wlkp24.info/trzecie-zwyciestwo-ostrovii-walasek-z-gapinskim-najszybsi/

Radio CENTRUM: Nie zwalniają tempa

Beniaminek Nice 1. Ligi Żużlowej nie zwalnia tempa. W niedzielę, pomimo deszczowej pogody i problemów zdrowych Aleksandra Łoktajewa, Arged Malesa TŻ Ostrovia wygrała z Lokomotivem Daugavpils 50:40 i umocniła się na prowadzeniu w tabeli

http://www.rc.fm/sportowe/ostrow-wielkopolski-nie-zwalniaja-tempa.html

Kurier Ostrowski.pl: Lokomotiv pokonany. Lider utrzymany!