Pełna mobilizacja przed play-offami. Dodatkowe wsparcie od sponsorów

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 24 sierpnia, 2021

Żużlowcy Arged Malesa Ostrów Wielkopolski w świetnym stylu awansowali do rundy play-off eWinner 1.Ligi. Choć nie byli typowani przez ekspertów do miejsca w czwórce, w sezonie zasadniczym pojechali bardzo dobrze. – Teraz przygotowujemy się do decydującej części rozgrywek. Awans do play-offów bardzo dobrze odebrali nasi sponsorzy, którzy zadeklarowali dodatkowe wsparcie – cieszy się prezes ostrowskiego klubu, Waldemar Górski.

Zespół prowadzony przez trenera Mariusza Staszewskiego awansował do najważniejszej części sezonu rozgrywek eWinner 1.Ligi obok Cellfast Wilków Krosno, Zdunek Wybrzeża Gdańsk i ROW-u Rybnik. Z tym ostatnim zespołem ostrowianie zmierzą się w półfinale 4 września w Rybniku i 12 września w Ostrowie. – Ruszyła sprzedaż na to spotkanie. Kibice już zaopatrują się w bilety i wysyłają nam sygnały wsparcia na te ważne mecze. Cieszymy się, że podczas ostatniego meczu była świetna frekwencja i wspaniały doping. Liczymy, że na play-offach atmosfera na Stadionie Miejskim będzie jeszcze lepsza. Serdecznie zapraszamy kibiców na pojedynek z ROW-em Rybnik – podkreśla Waldemar Górski, prezes TŻ Ostrovia.

Czas, który pozostał do rundy play-off ostrowscy żużlowcy wykorzystują na przygotowania do decydujących meczów. – Zarząd klubu stara się natomiast zapewnić zawodnikom jak najlepsze warunki do tych przygotowań. Cieszymy się bardzo, że sukcesy naszej drużyny spotkały się z pozytywnym odzewem sponsorów. Dziękujemy wielu firmom za dodatkowe wsparcie przed fazą play-off. W szczególności słowa podziękowania kieruję do firm: Arged, Malesa Pokrycia Dachowe, AutoPartner Jan i Andrzej Garcarek, Frukta i Janmar – podkreśla Waldemar Górski.

Dziękujemy również władzom miasta z panią prezydent Beatą Klimek za przychylność i wsparcie w tegorocznym sezonie. Sam udział w play-offach jest już dla nas dużym sukcesem, ale walczymy dalej i chcemy więcej. To jest tylko sport, a liga w tym sezonie jest bardzo wyrównana i trudno wskazać zdecydowanego faworyta. My postaramy się kolejny raz sprawić niespodziankę i dać radość naszym kibicom oraz sponsorom. Dziękujemy raz jeszcze, że jesteście z nami, a klimat wokół ostrowskiego żużla pozwala snuć plany i mieć jeszcze większe marzenia – kończy prezes TŻ Ostrovia.