Piątkowe spotkania w przedszkolu i Galerii Ostrovia

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 14 czerwca, 2019

Najpierw z dziećmi w Przedszkolu nr 6 podczas festynu, a następnie z kibicami w sklepie klubowym w Galerii Ostrovia spotkali się żużlowcy Arged Malesa TŻ Ostrovia. Oba spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem.

GALERIA DO OBEJRZENIA TUTAJ

W piątkowe popołudnie w Przedszkolu nr 6 w Ostrowie odbywał się festyn rodzinny, na który zaproszenie otrzymali żużlowcy Arged Malesa TŻ Ostrovia wraz z trenerem i prezesem. Motocykl żużlowy jak zwykle wzbudzał spore zainteresowanie najmłodszych, którzy wsiadali na maszynę i pozowali do zdjęć. Sebastian Szostak i Kacper Grzelak rozdali sporo pocztówek z autografami.

O godzinie 18:30 w Galerii Ostrovia w sklepie klubowym odbyło się kolejne spotkanie z kibicami. Tym razem do dyspozycji fanów obok prezesów Radosława Strzelczyka i Waldemara Górskiego oraz trenera Mariusza Staszewskiego byli Grzegorz Walasek, Sam Masters, Aleksandr Łoktajew a także juniorzy: Sebastian Szostak i Kacper Grzelak. Były oczywiście autografy, pocztówki i wspólne zdjęcia z żużlowcami ostrowskiego klubu.

Trener Mariusz Staszewski poinformował kibiców o stanie zdrowia Tomasza Gapińskiego, który w piątek rano przeszedł operację zespolenia złamanych kości obojczyka. – Tomkowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, ale realnie czeka go około czterech tygodni przerwy w startach. W sobotę jedziemy zastępstwem zawodnika i będzie bardzo ciężkie spotkanie, dlatego też liczymy na gorący doping kibiców – podkreślał trener Arged Malesa TŻ Ostrovia.

Przypominamy, w sobotę o 16:15 początek bardzo ważnego spotkania beniaminka z Ostrowa ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. W pierwszym meczu ekipa Mirosława Berlińskiego wygrała 52:38.