Piękna pogoda na weekend. TŻ Ostrovia w niedzielę zaprasza na baraż

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 9 października, 2019

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. W niedzielę, 13 października ma być piękna słoneczna pogoda i temperatura na poziomie 20 stopni C. W sam raz na żużlowe ostatki w Ostrowie Wielkopolskim. TŻ Ostrovia zaprasza kibiców na rewanżowy baraż z truly.work Stalą Gorzów. Początek ścigania na Stadionie Miejskim o 17:00.

Serdecznie zapraszamy kibiców na to spotkanie. Mamy nadzieję, że w ten sposób podziękują drużynie za naprawdę wspaniały sezon. Jako beniaminek Nice 1. Ligi Żużlowej zostaliśmy wicemistrzem i rywalizujemy w barażach o miejsce w PGE Ekstralidze – podkreśla prezes, Radosław Strzelczyk.

Zawody żużlowe w ostatnich dniach odbywały się przy bardzo niskich temperaturach. Kibice zarówno podczas Grand Prix w Toruniu jak i pierwszego meczu barażowego w Gorzowie mocno wymarźli. W Ostrowie nic takiego im nie grozi. Od weekendu prognozowana jest bowiem złota polska jesień, co tym bardziej powinno sprzyjać przyjściu na Stadion Miejski w Ostrowie.

Bilety na to niedzielny rewanżowy baraż można nabywać online  oraz w siedzibie TŻ Ostrovia w trybunie głównej Stadionu Miejskiego od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Bilety również dostępne są w punkcie TŻ Ostrovia w Galerii Ostrovia w dni powszednie w godzinach 17:00-21:00, a w weekend w godzinach otwarcia Galerii.

Ceny biletów :
60 zł – Trybuna Główna
35 zł – normalny
25 zł – ulgowy (pozostała część stadionu poza trybuną główną i sektorem dla gości dla studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, dla uczniów powyżej 9 roku życia, dla kobiet, dla emerytów i rencistów z ważną legitymacją)

20 zł – bilet na sektor gości (na podstawie porozumienia z klubem z Gorzowa – ostrowianie na pierwszy mecz barażowy w Gorzowie również otrzymali powyższą cenę na sektor gości)
2 zł – dziecięcy*
2 zł – niepełnosprawni**

*upoważnia do wejścia na cały stadion oprócz trybuny głównej dzieci do ukończenia 9 roku życia
**upoważnia do wejścia osoby niepełnosprawnej w cenie 2 zł + opiekun 25 zł.