Plany sparingowe na marzec

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 20 stycznia, 2021

Po tygodniowym zgrupowaniu na obiektach NEW REH, żużlowcy Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski wrócili do swoich indywidualnych przygotowań. Seniorzy trenują w swoich miejscach zamieszkania, a juniorzy i adepci, przygotowujący się do egzaminu na licencję, pracują pod okiem trenera Mariusza Staszewskiego w Ostrowie.

Przygotowujemy się teraz ponownie na obiektach Factory Centrum Fitness. Zajęcia grupowe mamy trzy razy w tygodniu. Chłopaki uzupełniają to jeszcze indywidualnymi treningami. W przyszłym tygodniu jeśli pogoda pozwoli wrócimy do treningów na pitbike’ach – mówi trener Mariusz Staszewski.

Trener ostrowskiej drużyny ma już także sprecyzowane plany sparingowe. – Oczywiście są one uzależnione od warunków atmosferycznych. Jeśli będą one dobre, chciałbym na początku marca wyjechać na tor. Pierwszy sparing mamy zaplanowany w sobotę, 13 marca w Opolu z Kolejarzem. Dzień później rewanż ma się odbyć na torze w Ostrowie – mówi Mariusz Staszewski.

Kolejnym sparingpartnerem ostrowian będzie beniaminek PGE Ekstraligi, eWinner Apator Toruń. – 17 marca jedziemy na Motoarenę, a dzień później spotkamy się na Stadionie Miejskim w Ostrowie. Do potwierdzenia pozostaje jeszcze termin sparingów z GKM-em Grudziądz – dodaje Staszewski.