Podziękowania dla braci Garcarków. Kolejny silnik trafił do Jakuba Krawczyka

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 18 lutego, 2021

Dzięki braciom Janowi i Andrzejowi Garcarkom z firmy Auto Partner Garcarek w Ociążu Jakub Krawczyk, junior Arged Malesa Ostrów Wielkopolski będzie miał do dyspozycji kolejny silnik. Serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie firmie Garcarek. To nieoceniona pomoc dla wychowanków ostrowskiego klubu.

Na braci Jana i Andrzeja Garcarków zawsze można liczyć. Wdzięczny za dotychczasową pomoc ich firmie jest Jakub Krawczyk, który już przed sezonem 2020 otrzymał silnik właśnie od tego sponsora. – Serdecznie dziękuję za każde wsparcie. Staram się jak najlepiej na torze reprezentować ostrowski klub i sponsorów. Cieszę się, że otrzymałem kolejny silnik i szczerze mówiąc, nie mogę się już doczekać wyjazdu na tor – mówi Jakub Krawczyk.

17-latek odebrał właśnie nowy silnik od niemieckiego tunera Antona Nischlera ufundowany przez firmę z Ociąża. Wcześniej doszedł już zamówiony przez klub silnik od duńskiego tunera Fleminga Graversena. TŻ Ostrovia cały czas buduje bazę sprzętową dla swoich wychowanków, a dzięki wsparciu sponsorów mogą oni korzystać z silników przygotowanych przez najlepszych tunerów. Serdecznie dziękujemy za każdą pomoc.