Połowa obsady 67. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego ogłoszona

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 23 sierpnia, 2019

Grzegorz Walasek będzie bronił wywalczonego przed rokiem Łańcucha Herbowego Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. O drugie w karierze trofeum powalczy również Bartosz Zmarzlik, wicemistrz świata i aktualny wicelider cyklu. Zarząd TŻ Ostrovia wraz z władzami Miasta przedstawił na konferencji prasowej połowę obsady turnieju, który 1 września odbędzie się na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim.

Niekwestionowaną gwiazdą 67. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego jest Bartosz Zmarzlik. – Dzięki naszym sponsorom, firmie Garcarek Auto Partner z Ociąża udało się zaprosić naprawdę mocną stawkę. Dziękujemy również innym naszym sponsorom oraz władzom Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, które wsparły organizację turnieju – podkreśla Waldemar Górski, wiceprezes TŻ Ostrovia.

-Myślę, że obsada jest ciekawa, a gwarantuję, że kolejne nazwiska, które będziemy ujawniać wcale nie są mniej atrakcyjne dla kibiców. Serdecznie zapraszamy w niedzielę, 1 września na Stadion Miejski. Życzyłbym sobie, aby frekwencja była podobna do tej, jaką mamy na lidze. Turniej robimy dla kibiców i liczę, że publiczności dopisze. Zrobiliśmy wszystko, by stawka turnieju była mocna- podkreśla Radosław Strzelczyk.

O szczegółach imprezy, będziemy informować na bieżąco.

Zawodnicy, którzy potwierdzili udział w 67. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego:

Bartosz Zmarzlik

Mikkel Michelsen

Szymon Woźniak

Grzegorz Walasek

Tomasz Gapiński

Norbert Kościuch

Kamil Brzozowski

Daniel Jeleniewski

Fragment konferencji prasowej przed 67. Turniejem o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Fot. Anna Kłopocka