POMOC DLA UKRAINY. INICJATYWA GRZEGORZA WALASKA

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 28 lutego, 2022

Grzegorz Walasek wspólnie z Witoldem Osuchem oraz TŻ Ostrovia zorganizował spontaniczną zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla Ukrainy. Żużlowiec ostrowskiego klubu zadeklarował się własnym transportem przewieźć zebrane dary na granicę.

Nastał taki czas, że nie można siedzieć bezczynnie. Trzeba pomóc. Postanowiłem wspólnie z klubem zorganizować zbiórkę najpotrzebniejszych darów dla Ukrainy. Zbieramy leki, w tym przeciwbólowe, przeciwgorączkowe dla dzieci i dorosłych, przeciwkaszlowe, na przeziębienie. Przydadzą się także koce, odzież termiczna oraz wyposażenie apteczek m.in. materiały opatrunkowe, środki dezynfekcyjne czy krople do oczu – wylicza Grzegorz Walasek.

Wszystkie dary można przynosić do siedziby klubu TŻ Ostrovia, która mieści się w trybunie głównej Stadionu Miejskiego przy ulicy Piłsudskiego 64 w Ostrowie Wielkopolskim w godzinach od 10:00 do 17:00.

Po zebraniu darów przewieziemy je moim transportem pod granicę. Warto pomagać, tym bardziej w tym ciężkim czasie, który teraz nastał – podkreśla Grzegorz Walasek.