Powiało optymizmem po spotkaniu sponsorów. Mariusz Staszewski zostaje w Ostrowie

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 16 października, 2020

Mariusz Staszewski na kolejny sezon zostaje w TŻ Ostrovia. Piątkowe spotkanie w gronie sponsorskim przyniosło pozytywne efekty. – Sponsorzy zadeklarowali wsparcie na przyszły sezon. Mariusz z nami zostaje. Dla mnie to była podstawa – cieszy się prezes Waldemar Górski.

Zostaję na kolejny sezon w Ostrowie. Podczas spotkania ze sponsorami omawialiśmy budżet na sezon 2021. Wygląda to optymistycznie – mówi Mariusz Staszewski, który jeszcze kilka dni temu podkreślał, że właśnie od piątkowych rozmów w gronie sponsorskim zależy jego dalsza przyszłość w Ostrowie.

Sytuacja jest opanowana. Sponsorzy złożyli deklaracje na przyszły rok i jedziemy dalej. To spotkanie dla nas było bardzo ważne, żeby wiedzieć, na czym stoimy. Deklaracji z Miasta jeszcze nie mamy, ale to jest uwarunkowane terminami konkursów. Wiemy, jaka jest sytuacja w kraju i samorządy też to odczuwają. Rozumiemy to wszystko. Ze współpracy z władzami Miasta jesteśmy zadowoleni – podkreśla Waldemar Górski.Nam bardzo zależało, żeby Mariusz Staszewski został w Ostrowie. On rozpoczął rozmowy z chłopakami i dalej będzie budował zespół na sezon 2021–  dodaje prezes Waldemar Górski.

Chciałem zostać w Ostrowie. Cieszę się, że nie muszę szukać innego klubu. Cały czas rozmawiałem z zawodnikami o kolejnym sezonie, nawet jakby miało mnie tutaj dalej nie być, nie chciałem zostawić spalonej ziemi. Gdyby nie było tych rozmów, mogło być już za późno na zbudowanie sensownego składu – dodaje trener Arged Malesa TŻ Ostrovia.

Przede wszystkim ta nasza młodzież trzyma mnie w Ostrowie Wielkopolskim. Żal byłoby zostawiać tych zawodników. Między innymi podczas spotkania ze sponsorami poruszaliśmy kwestie związane z inwestycjami w tych młodych chłopaków. Sama praca jest bardzo ważna, ale w tym sporcie nie biega się, tylko się jeździ i trzeba mieć na czym – podkreśla Mariusz Staszewski.