Powiat ostrowski bez dodatkowych obostrzeń. Dodatkowa pula biletów na sobotni mecz

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 4 września, 2020

Ministerstwo Zdrowia ogłosiło powiaty, które znalazły się w strefie czerwonej i żółtej obostrzeń związanych z pandemią COVID-19. Na szczęście nie ma wśród nich powiatu ostrowskiego, co oznacza, że sobotni mecz X rundy eWinner 1.Ligi pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski a eWinner Apatorem Toruń może zobaczyć do 50 procent pojemności Stadionu Miejskiego. Do sprzedaży trafi dodatkowa pula biletów.

Powiat ostrowski jest co prawda wśród powiatów, w których mogą zostać wprowadzone obostrzenia. To dobra wiadomość nie tylko dla kibiców, ale i organizatorów sobotniego meczu. Publiczności może zostać udostępnione 50 procent pojemności Stadionu Miejskiego.

Tym bardziej serdecznie zapraszamy do zakupu biletów na mecz z liderem i faworytem rozgrywek, eWinner Apatorem Toruń. Będzie to pojedynek niepokonanej drużyny z Torunia z niepokonaną na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovia.

Bilety można nabywać online https://www.kupbilet.pl/sport/zuzel/sw0445

Prowadzona jest także stacjonarna sprzedaż biletów w Salonie Canal+ w Galerii Ostrovia oraz u naszego partnera firmy AKOM przy ulicy Odolanowskiej 81 w Ostrowie Wielkopolskim. W obu wymienionych punktach można nabyć także programu na sobotni mecz. Początek spotkania w sobotę, 5 września o 16:30.