Pracowity tydzień naszych żużlowców

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 23 kwietnia, 2019

Eliminacja do finału Brązowego Kasku, egzamin na certyfikat żużlowca, treningi, aż w końcu w niedzielę mecz IV rundy Nice 1. Ligi Żużlowej pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovia a Lokomotivem Daugavpils. To będzie pracowity tydzień dla ostrowskich żużlowców.

Poświąteczny wtorek trener Mariusz Staszewski ze swoimi podopiecznymi rozpoczął od wyjazdu do Gdańska, gdzie o 16:30 rozpocznie się eliminacja Brązowego Kasku z udziałem Kamila Nowackiego i Sebastiana Szostaka.

W środę o 11:00 w Grudziądzu rozpocznie się egzamin na certyfikat żużlowca, do którego podejdzie wychowanek ostrowskiego klubu, Kacper Grzelak.

W czwartek o 15:00 na Stadionie Miejskim rozpocznie się trening szkółki żużlowej. – Wezmą w nim udział także chętni seniorzy – zaznacza trener Staszewski. Piątkowy trening również o 15:00 będzie generalnym przygotowaniem do niedzielnego meczu ligowego.

W niedzielę o 14:30 na Stadionie Miejskim w Ostrowie rozpocznie się mecz IV rundy Nice 1. LŻ pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovia a Lokomotivem Daugavpils.