Programy żużlowe w nowej odsłonie. Dużo ciekawej lektury

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 5 kwietnia, 2019

Nowa szata graficzna, 56 stron w formacie A4, ciekawa publicystyka, historia, statystyki, a także krzyżówka – to wszystko znajdziecie w programach żużlowych na sezon 2019. Zapraszamy do zakupu i lektury przed meczem.

Z okładki programu na mecz Arged Malesa TŻ Ostrovia z Car Gwarant Start Gniezno kibiców pozdrawia jedna z naszych pięknych podprowadzających, Marta Strzelczyk. Wywiady z Ostro Girls staną się tradycją w kolejnych wydaniach programów żużlowych w Ostrowie. Oglądając zdjęcia Marty, przekonacie się, że podprowadzające TŻ Ostrovia czynią żużel naprawdę pięknym sportem…

Przedstawimy także sylwetkę Grzegorza Walaska. Z tekstu „Wciąż głodny sukcesów” dowiecie się m.in. jak bardzo doświadczony żużlowiec cieszył się z zeszłorocznego triumfu w Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

Oczywiście przeczytacie także o inauguracji Nice 1. Ligi Żużlowej i ambitnej postawie naszej drużyny w meczu w Łodzi. Zobaczycie również fotoreportaż z pierwszego meczu autorstwa Anny Kłopockiej. Będą także zdjęcia wszystkich zawodników Car Gwarant Startu Gniezno jak i przedstawienie gwiazdy naszych niedzielnych gości z pierwszej stolicy Polski.

Przygotowaliśmy dla Was rozmowy z Tomaszem Gapińskim i Mariuszem Staszewskim. Będzie też o historii pojedynków ostrowsko-gnieźnieńskich i niechlubnym walkowerze sprzed 11 lat. A jeśli o historii mowa to jak zwykle Artur Małecki, zajmujący się badaniem dziejów ostrowskiego żużla, opisuje rok 1949 i największy drużynowy sukces w historii żużla w naszym mieście, czyli wicemistrzostwo Polski.

Zapraszamy do lektury programów żużlowych Arged Malesa TŻ Ostrovia!

Okładka programu żużlowego na niedzielny mecz