Przegląd mediów po 1 finale: Row Rybnik świętował w Ostrowie

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 10 września, 2019

To rewelacyjny beniaminek, Arged Malesa TŻ Ostrovia wygrał pierwszy mecz finałowy. Przegląd Sportowy donosi jednak, że to ROW Rybnik świętował w Ostrowie. Przed rokiem po pierwszym finale w Rybniku też była wielka feta. Jak to się skończyło, dobrze pamiętamy. Zapraszamy do przeglądu mediów po niedzielnym finale w Ostrowie.

WP SportoweFakty: Beniaminek górą w meczu walki. Faworyt nie ma jednak podstaw do narzekania

Przy akompaniamencie kompletu publiczności w pierwszym spotkaniu finału Nice 1.LŻ Arged Malesa TŻ Ostrovia pokonała u siebie PGG ROW Rybnik – 46:44. Na Stadionie Miejskim mieliśmy typowy mecz walki. Goście wywożą dobry wynik.

Więcej: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/842175/zuzel-ostrovia-row-beniaminek-gora-w-meczu-walki-faworyt-nie-ma-jednak-podstaw-d

Przegląd Sportowy: Row Rybnik świętował w Ostrowie. Są blisko elity.

Choć przed meczem nikt z władz Arged Malesa TŻ Ostrovii nie był w stanie zapewnić, że nawet w razie wywalczeniu awansu do PGE Ekstraligi, klub będzie stać na jazdę w najlepszej żużlowej lidze świata, to zarówno kibice jak i zawodnicy podeszli do rywalizacji z PGG ROW-em Rybnik bardzo poważnie. Ostatecznie w pierwszym meczu finałowym Nice 1. LŻ wygrali gospodarze 46:44.

Więcej: https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/nice-1-lz/zuzel-row-rybnik-przegral-pierwszy-mecz-finalowy-z-tz-ostrovia/pmpkch0

KurierOstrowski.pl: TŻ Ostrovia górą! Twierdza Ostrów obroniona

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów pokonała na własnym torze 46:44 PGG ROW Rybnik w pierwszym spotkaniu finałowym Nice 1 Ligi Żużlowej. Rewanż za tydzień w Rybniku.

Więcej: https://kurierostrowski.pl/2019/09/08/tz-ostrovia-gora-foto-i-wideo/

Wlkp24.info: Twierdza niezdobyta. Ostrovia wygrywa pierwszy mecz finału

Arged Malesa TŻ Ostrovia wygrywa pierwszy mecz finału Nice 1. Ligi Żużlowej z PGG ROW-em Rybnik 46:44, pozostając niepokonaną drużyną na własnym torze. Rewanż za tydzień w Rybniku o godz. 14:30. Do PGE Ekstraligi awansuje lepszy zespół w dwumeczu.

Więcej: http://wlkp24.info/twierdza-niezdobyta-ostrovia-wygrywa-pierwszy-mecz-finalu/

TubaOstrowa.pl: Wszyscy zadowoleni

Żużlowcy Arged Malesa TŻ Ostrovii obronili „twierdzę Ostrów” i pokonali 46:44 PGG ROW Rybnik w pierwszym meczu finałowym Nice 1. Ligi Żużlowej. Rybniczanie choć walczyli o zwycięstwo do końca, wrócą do domów w dobrych nastrojach, gdyż to oni będą zdecydowanym faworytem meczu rewanżowego.

Więcej: https://tubaostrowa.pl/aktualnosci/czytaj/10387-wszyscy-zadowoleni