Przegląd mediów po derby Wielkopolski: Ostrovia wjechała do play-off

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 29 lipca, 2019

Media są pod wrażeniem derby Wielkopolski w Gnieźnie. Komplementują beniaminka z Ostrowa, który pokazał, że na wyjazdach też potrafi walczyć, a przede wszystkim w debiutanckim sezonie w Nice 1.LŻ wjechał do play-offów. Zapraszamy na przegląd mediów po niedzielnym meczu.

WP SportoweFakty: Wiele zwrotów akcji w Gnieźnie. Ostrovia w play-offach, derby na remis

Derby Wielkopolski na remis, Sam Masters bohaterem Arged Malesa TŻ Ostrovii. Ostrowianie wydarli remis 45:45 w Gnieźnie w dramatycznych dla Startu okolicznościach. O wszystkim zadecydował ostatni bieg, a dokładniej błąd Oskara Fajfera.

Więcej: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/834880/zuzel-start-ostrovia-wiele-zwrotow-akcji-w-gnieznie-ostrowia-w-play-offach-derby

Przegląd sportowy: Walasek ratuje remis w ostatnim wyścigu

Kibice, którzy wybrali mecz żużlowy zamiast wyjazd nad jezioro na pewno nie żałowali. Spotkanie w Gnieźnie trzymało w napięciu od początku do końca. Kiedy już wydawało się, że gospodarze wygrają mecz i zbliżą się do wygrania rundy zasadniczej, to błąd popełnił Oskar Fajfer, który kosztował ich zwycięstwo. Doskonale na gnieźnieńskim torze czuł się Sam Masters, a remis to sprawiedliwy wynik.

Więcej: https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/nice-1-lz/zuzel-start-gniezno-tz-ostrovia-4545/t48j1tm

Wlkp24.info: Zwycięski remis Ostrovii w Gnieźnie

Żużlowcy Arged Malesy TŻ Ostrovia zremisowali spotkanie ze Startem Gniezno 45:45. Oznacza to, że ostrowianie inkasują za ten mecz dwa punkty. Jeden za remis i jeden za bonus. Ostrovia może być już pewna udziału w play off. Bohaterem meczu został Sam Masters.

Więcej: http://wlkp24.info/zwycieski-remis-arged-malesy-w-gnieznie/

Kurier Ostrowski: Fascynujące derby Wielkopolski w Gnieźnie na remis!

Ależ walka w żużlowych derby Wielkopolski w Nice 1. LŻ. Arged Malesa TŻ Ostrovia po fantastycznym boju w niedzielę zremisowała 45:45 z Car Gwarant Startem Gniezno. Beniaminek zapewnił sobie awans do rundy play-off, co już jest ogromnym sukcesem ostrowskiej drużyny!

Tuba Ostrowa: Pokazali, że na wyjazdach też potrafią!

Żużlowcy Arged Malesa TŻ Ostrovii po serii dotkliwych porażek wyjazdowych pojechali do Gniezna z planem minimum zdobycia 35 punktów dających ważny punkt bonusowy. Po pasjonującej walce do ostatniego wyścigu zremisowali 45:45 i zdobyli bezcenne 2 punkty, co oznacza że rundę zasadniczą Nice 1 Ligi Żużlowej mogą zakończyć nawet na 2. miejscu! Bohaterem meczu w Gnieźnie był Sam Masters, który tylko w jednym biegu „oddał” rywalom punkty.

Więcej: https://tubaostrowa.pl/aktualnosci/czytaj/10221-pokazali–ze-na-wyjazdach-tez-potrafia!