Przegląd mediów po meczu na Łotwie: Skończył się piękny sen Ostrovii

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 25 czerwca, 2019

To był najlepszy mecz Łotyszy w tym sezonie w Nice 1. LŻ. Ich przewaga nie podlegała dyskusji. Gości tylko częściowo usprawiedliwia fakt, że jeździli bez kontuzjowanego lidera Tomasza Gapińskiego – pisze po meczu w Daugavpils Przegląd Sportowy. Zapraszamy do przeglądu mediów po porażce Arged Malesa TŻ Ostrovia z Lokomotivem.

Przegląd Sportowy: NA ŁOTWIE SKOŃCZYŁ SIĘ PIĘKNY SEN OSTROVII. KONSTERNACJA W ŁODZI

Niespodziewanie wysokie i łatwe zwycięstwo ostatniego w tabeli Nice 1. LŻ Lokomotiwu Daugavpils. Tym samym Łotysze pokazują, że wcale nie muszą jeździć w barażach. Już zrównali się liczbą punktów z Orłem Łódź. – Zrobimy wszystko, aby uniknąć siódmego miejsca. Pokonując Ostrovię złapaliśmy wiatr w żagle. Wreszcie doczekałem się meczu, na który liczyłem od początku sezony. Drużyna jechała na 200 procent i nie miała dziur- powiedział Nikołaj Kokin, trener miejscowych.

Więcej: https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/nice-1-lz/zuzel-w-nice-1-lz-lokomotiv-daugavpils-rozbil-ostrovie-ostrow/y7mh48e

SportoweFakty: Play-offy uciekają ostrowianom. Kapitalny Lebiediew

Kolejny słaby wyjazdowy mecz zaliczyli zawodnicy Arged Malesa TŻ Ostrovia. Zawodnicy Mariusza Staszewskiego przegrali z Lokomotivem Daugavpils 35:55 i mocno skomplikowali sobie sytuację w tabeli. Komplet punktów wywalczył Andrzej Lebiediew.

Więcej: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/829010/zuzel-lokomotiv-ostrovia-play-offy-uciekaja-ostrowianom-kapitalny-lebiediew-rela

Wlkp24info: Słaby występ Ostrovii. Lokomotiv wygrywa za trzy punkty

Żużlowcy Arged Malesy TŻ Ostrovia gubią punkty w drugiej rundzie. Nawet jeśli wygrywają, to bez punktu bonusowego. W związku z tym komplikuje się nieco sytuacja beniaminka w tabeli Nice 1. Ligi Żużlowej. W niedzielę drużyna prowadzona przez Mariusza Staszewskiego przegrała w Daugavpils z Lokomotivem 35:55 i spadła na czwarte miejsce w tabeli.

Więcej: http://wlkp24.info/slaby-wystep-ostrovii-lokomotiv-wygrywa-za-trzy-punkty/

Kurier Ostrowski: Żużlowcy Ostrovii przegrali na Łotwie

Wysoka porażka Arged Malesa TŻ Ostrovia w Daugavpils. Lokomotiv obnażył wszystkie słabości ostrowian i wygrał 55:35, inkasując punkt bonusowy. Klasą dla siebie był były mistrz Europy, Andrzej Lebiediew. W zespole z Ostrowa ewidentnie brakuje kontuzjowanego, Tomasza Gapińskiego.

Więcej: https://kurierostrowski.pl/2019/06/23/zuzlowcy-ostrovii-przegrali-na-lotwie-foto/