Przegląd mediów po meczu w Gnieźnie: Start bliżej finału, ale Ostrovia nie jest bez szans

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 19 sierpnia, 2019

Derby Wielkopolski w półfinale Nice 1. Ligi Żużlowej elektryzują nie tylko kibiców w obu miastach. Dużo miejsca ciekawej rywalizacji poświęcają także media ogólnopolskie. Piszą, że zespół z Gniezna jest bliżej finału, ale Ostrovia nie jest bez szans na odrobienie strat w rewanżu na swoim torze.

WP SportoweFakty: Świetne zawody w Gnieźnie. Start bliżej finału!

Zwycięstwem Car Gwarant Startu Gniezno 49:40 zakończył się pierwszy półfinał Nice 1. Ligi Żużlowej z Arged Malesa TŻ Ostrovią. Prym wśród gospodarzy, których nie omijał pech, wiodło trzech zawodników.

Więcej: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/838342/zuzel-start-ostrovia-swietne-zawody-w-gnieznie-start-blizej-finalu-relacja

Przegląd Sportowy: Start Gniezno bliżej finału, ale Ostrovia nie jest bez szans

Car Gwarant Start Gniezno bliżej finału Nice 1. LŻ! W interesującym spotkaniu, w którym to kibice zaobserwowali wiele mijanek to gnieźnianie pod wodzą Adriana Gały lepiej wychodzili ze startu i byli szybsi na dystansie. Dzięki temu w ostatecznym rozrachunku gospodarze zyskali dziewięć punktów przewagi przed rewanżem w Ostrowie.

Więcej: https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/nice-1-lz/zuzel-start-gniezno-blizej-finalu-nice-1-lz/95bhbq0

KurierOstrowski.pl: Głupio pogubione punkty w Gnieźnie

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski przegrała w Gnieźnie z Car Gwarant Startem 40:49 w pierwszym meczu półfinału play-off Nice 1. Ligi Żużlowej. Porażka mogła być dużo niższa, gdyby goście nie tracili punktów na dystansie. Z drugiej strony mogło być jeszcze gorzej, bo gospodarze notowali defekty.


Więcej: https://kurierostrowski.pl/2019/08/18/glupio-pogubione-punkty-w-gnieznie-foto/

Wlkp24.info: Pustynna burza w Gnieźnie. Do odrobienia 9 punktów!

Car Gwarant Start Gniezno wygrywa pierwszy mecz półfinału Nice 1. Ligi Żużlowej z Arged Malesą TŻ Ostrovia 49:40. W przyszłą niedzielę spotkanie rewanżowe w Ostrowie Wielkopolskim. Do finału awansuje lepsza drużyna w dwumeczu. Najlepszym zawodnikiem Mariusza Staszewskiego był Sam Masters, który wywalczył 12 punktów.

Więcej: http://wlkp24.info/pustynna-burza-w-gnieznie-do-odrobienia-9-punktow/

Tuba Ostrowa: Mecz niewykorzystanych szans

40:49 przegrali w Gnieźnie żużlowcy Arged Malesa TŻ Ostrovii pierwszy mecz półfinałowy rundy play-off. Na twardym jak beton gnieźnieńskim torze ostrowianie nie wykorzystali kilku okazji by przynajmniej powtórzyć wynik remisowy sprzed kilku tygodni. Biało-czerwonym dopisało z kolei szczęście co uchroniło ich przed wyższą porażką, a 9-punktowa strata przed rewanżem oznacza, że kwestia awansu do finału Nice 1. Ligi Żużlowej pozostaje nadal sprawą otwartą.

Więcej: https://tubaostrowa.pl/aktualnosci/czytaj/10287-mecz-niewykorzystanych-szans