Przegląd mediów po niedzielnym meczu: Gapiński, Gapiński, Gapiński….

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 10 lipca, 2019

Emocje już opadły? Jakże miło do nich wrócić. Zapraszamy na tradycyjny przegląd mediów po meczu ligowym. Dziennikarze rozpływają się przede wszystkim nad powrotem na tor Tomasza Gapińskiego, który zapewnił Arged Malesa TŻ Ostrovia zwycięstwo nad Unią Tarnów. Nazwisko Gapiński odmieniane było przez wszystkie przypadki.

Przegląd Sportowy: Gapiński zatrzymał Tarnów

Dramatyczny mecz Nice 1. LŻ w Ostrowie. O wszystkim decydował ostatni wyścig, który wygrał powracający po kontuzji Tomasz Gapiński. Gospodarze pokonali Unię Tarnów za trzy punkty i jedną nogą są w play-off.

https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/nice-1-lz/zuzel-ostrovia-wygrala-w-nice-1-lz-z-unia-tarnow-i-sa-o-krok-od-play-off/4wpl8wb

SportoweFakty: Tomasz Gapiński bohaterem! Kapitalne emocje w Ostrowie 

Dreszczowiec na ostrowskim torze. Dopiero ostatni wyścig rozstrzygnął o losach spotkania Ostrovii z Unią. Bohaterem spotkania został wracający po kontuzji Tomasz Gapiński. Liderami gości był duet Ljung-Kułakow.

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/831350/zuzel-ostrovia-unia-tomasz-gapinski-bohaterem-kapitalne-emocje-w-ostrowie-relacj

Kurierostrowski.pl: Wielki powrót Tomasza Gapińskiego!

Arged Malesa TŻ Ostrovia pokonała na własnym torze Unię Tarnów 46:44 w spotkaniu 12. kolejki Nice 1 Ligi Żużlowej. Jednym z liderów ostrowskiego zespołu był wracający po kontuzji Tomasz Gapiński, którego zwycięstwo w ostatnim biegu zapewniło wygraną ostrowskiej drużyny.

Tuba Ostrowa: Po prostu Tomasz Gapiński!

Wrócił na tor w najlepszym możliwym momencie. Tomasz Gapiński został bohaterem meczu TŻ Ostrovii z Unią Tarnów zdobywając kluczowe punkty, które zadecydowały, że ostrowianie zwyciężyli 46:44 zdobywając dwa punkty meczowe i punkt bonusowy, robiąc tym samym milowy krok w kierunku awansu do fazy play-off.

https://tubaostrowa.pl/aktualnosci/czytaj/10176-po-prostu-tomasz-gapinski!

Wlkp24.info: TŻ Ostrovia pokonuje Unię Tarnów. Gapiński bohaterem!

To był wielki powrót Tomasza Gapińskiego. W niedzielnym starciu Arged Malesa TŻ Ostrovia wygrała z Unią Tarnów 46:44. Wynik rozstrzygnął się dopiero w ostatniej gonitwie dnia, w której najlepiej pojechał Tomasz Gapiński (zdobył 13 punktów z bonusem) zostając najskuteczniejszym żużlowcem ostrowskiej drużyny.

http://wlkp24.info/tz-ostrovia-pokonuje-unie-tarnow-gapinski-bohaterem/