Przegląd mediów po niedzielnym meczu: Ostrovia uniknęła ROW-u

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 5 sierpnia, 2019

Ogólnopolskie media po niedzielny meczu sporo miejsca poświęcały Orłowi Łódź. Siódme miejsce tej drużyny to największe rozczarowanie Nice 1. LŻ. Z kolei nad beniaminkiem z Ostrowa rozpływają się głównie lokalne i regionalne media. – Obronili twierdzę przed Orłem! Pojechali po swoje! – to tylko niektóre nagłówki.

Przegląd Sportowy: Orzeł w barażach. Ostrovia uniknęła ROW-u

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów pokonała na własnym torze zespół Orła Łódź 51:39. Chociaż początkowo goście stawiali opór ostrowianom ci kontrolowali przebieg spotkania, dzięki wyrównanemu składowi. Łodzianie za prawie dwa miesiące będą musieli jechać w barażach, natomiast podopieczni Mariusza Staszewskiego już szykują się do fazy play-off.

Więcej: https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/nice-1-lz/zuzel-orzel-lodz-pojedzie-w-barazach-ostrovia-uniknela-row-u/hq7wqw0

WP SportoweFakty: Weterani pogrążyli łodzian. Orzeł w barażach!

Orzeł Łódź w barażach! Podopieczni Lecha Kędziory przegrali wyjazdowe spotkanie z Arged Malesa TŻ Ostrovią 39:51 i zajmą siódme miejsce w tabeli. Kapitalnie w barwach gospodarzy pojechali Nicolai Klindt i Tomasz Gapiński.

Więcej: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/836087/zuzel-ostrovia-orzel-weterani-pograzyli-lodzian-orzel-w-barazach-relacja

KurierOstrowski.pl: Obronili twierdzę przed Orłem! Zwycięstwo żużlowców Ostrovii 

„Twierdza Ostrów” obroniona przed Orłem Łódź. Zawodnicy Arged Malesa TŻ Ostrovia pokonali na własnym torze zespół z Łodzi 51:39  w spotkaniu 14. kolejki Nice 1 Ligi Żużlowej.

Więcej: https://kurierostrowski.pl/2019/08/04/obronili-twierdze-przed-orlem-zwyciestwo-zuzlowcow-ostrovii-foto/

Wlkp24.info: Pojechali po swoje! Arged Malesa drugą siłą Nice 1. Ligi

Arged Malesa TŻ Ostrovia pokonała w ostatnim meczu rundy zasadniczej Orła Łódź 51:39, zapewniając sobie tym samym punkt bonusowy (w pierwszym meczu Orzeł wygrał 47:43). Zwycięstwo wywindowało beniaminka Nice 1. Ligi Żużlowej na drugie miejsce w tabeli przed fazą play off. W półfinale Ostrovia zmierzy się w dwumeczu ze Startem Gniezno. W drugiej parze ROW Rybnik rywalizował będzie z Unią Tarnów. Pierwszy mecz 18 sierpnia w Gnieźnie.

Więcej: http://wlkp24.info/pojechali-po-swoje-arged-malesa-druga-sila-nice-1-ligi/

TubaOstrowa: 100% normy

Żużlowcy Arged Malesa TŻ Ostrovii wykonali w 100 procentach przedmeczowe założenia pokonując Orła Łódź 51:39 i inkasując 3 punkty, co pozwoliło im wskoczyć na 2. miejsce w tabeli Nice 1. Ligi Żużlowej.


Więcej: https://tubaostrowa.pl/aktualnosci/czytaj/10237-100%-normy!