Przegląd mediów po niedzielnym meczu: Szał radości w Ostrowie. Mają finał!

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 26 sierpnia, 2019

Niesamowita dramaturgia, wielkie emocje do samego końca, wyrwali awans, takich emocji dawno nie było – takie nagłówki pojawiły się w mediach zarówno ogólnopolskich jak i lokalnych po rewanżowym półfinale Nice 1. LŻ, który na długie lata zostanie w pamięci ostrowskich kibiców.

WP SportoweFakty: Ostatni bieg wyłonił finalistę. Ostrovia pojedzie o awans!

Niesamowitą dramaturgię miał niedzielny mecz Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Car Gwarant Start Gniezno (50:40). Finalistę poznaliśmy dopiero w ostatniej odsłonie dnia. O awans do PGE Ekstraligi dalej bić się będzie drużyna z Ostrowa Wlkp.!

Więcej: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/839598/zuzel-ostrovia-start-ostatni-bieg-wylonil-finaliste-ostrovia-pojedzie-o-awans-re

Przegląd Sportowy: Nadkomplet widzów i szał radości w Ostrowie. Mają finał!

Nadkomplet – 11 tysięcy widzów – i wielkie emocje do samego końca. Tak wyglądał rewanżowy mecz półfinału play-off Nice 1. LŻ. Ostatecznie beniaminek ligi Ostrovia odrobiła dziewięć punktów straty z pierwszego meczu i wyeliminowała Start Gniezno. W finale ostrowianie pojadą z ROW-em Rybnik. Zwycięzca awansuje do PGE Ekstraligi, a przegranego czekają baraże z siódmym zespołem PGE Ekstraligi.

Więcej: https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/nice-1-lz/zuzel-nadkomplet-widzow-i-szal-w-ostrowie-maja-wielki-final/f2hpwlh

KurierOstrowski.pl: Wyrwali awans! TŻ Ostrovia w finale

Żużlowcy Arged Malesa TŻ Ostrovia pokonali na własnym torze Car Gwarant Start Gniezno 50:40 w meczu o finał Nice 1 Ligi Żużlowej. Walka toczyła się do ostatniego biegu, w którym zwyciężył duet Tomasz Gapiński i Sam Masters.

Więcej: https://kurierostrowski.pl/2019/08/25/wyrwali-awans-foto-i-wideo/

Wlkp24.info: Ostrovia w finale! Takich emocji dawno nie było w Ostrowie

Sporo siwych włosów przybyło wszystkim, którzy stawili się w niedzielę na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Ostatni bieg wygrany przez parę Sam Masters – Tomasz Gapiński zdecydował o awansie Arged Malesy TŻ Ostrovia do finału Nice 1. Ligi Żużlowej. Gospodarze wygrali 50:40, odrabiając dziewięcio-punktową stratę z pierwszego meczu w Gnieźnie. Na wysokości zadani stanęli wszyscy żużlowcy Ostrovii, których czeka teraz starcie z ROW-em Rybnik, który w drugim półfinale wyeliminował Unię Tarnów.

Więcej: http://wlkp24.info/ostrovia-w-finale-takich-emocji-dawno-nie-bylo-w-ostrowie/

Tuba Ostrowa: Jak oni to zrobili?!

Niemożliwe nie istnieje! Przynajmniej dla Sama Mastersa i Tomasza Gapińskiego. W meczu półfinałowym ze Startem Gniezno ostrowska para w ostatnim wyścigu musiała zdobyć 5 punktów i mimo przegranego startu ostrowianie pokonali obu rywali zapewniając Ostrovii awans do finału Nice 1. Ligi Żużlowej. W dwumeczu podopieczni Mariusza Staszewskiego pokonali gnieźnian 90:89(!)

Więcej: https://tubaostrowa.pl/aktualnosci/czytaj/10329-jak-oni-to-zrobili!