Przegląd mediów po sobotnim meczu: Ostrovia coraz bliżej play-offów

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 16 czerwca, 2019

W mediach po sobotnim meczu dominuje informacja o tym, że bonus pojechał do Gdańska. Zwycięstwo Arged Malesa TŻ Ostrovia przybliża jednak ostrowian do play-offów. Media piszą też o zwycięstwie ze specjalną dedykacją.

Przegląd Sportowy: OSTROVIA BLIŻEJ PLAY-OFFÓW, CENNY BONUS DLA GDAŃSZCZAN!

Żużlowcy Arged Malesa TŻ Ostrovii zbliżyli się w sobotę do play-offów. Osłabieni brakiem kontuzjowanego Tomasza Gapińskiego (uszkodził obojczyk podczas środowego półfinału IMP) wygrali 49:41 ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk i awansowali na drugie miejsce w ligowej tabeli! Do pełni szczęścia zabrakło im punktu bonusowego, który wydawał się być na wyciągnięcie ręki – pisze Przegląd Sportowy.

https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/nice-1-lz/zuzel-arged-malesa-tz-ostrovia-ostrow-wlkp-wysoko-pokonala-zdunek-wybrzeze-ale-punkt/3remk2n

SportoweFakty.pl: Piorunująca końcówka i bonus dla gdańszczan

Ostrowianie zapowiedzieli, że pojadą dla kontuzjowanego Tomasza Gapińskiego. Plan wykonali w 50 proc. Pokonali Zdunek Wybrzeże 49:41, ale punkt bonusowy w tej rywalizacji zgarnęli zawodnicy przyjezdnych.

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/827664/zuzel-ostrovia-wybrzeze-piorunujaca-koncowka-i-bonus-dla-gdanszczan-relacja

Tuba Ostrowa: Zwyciężyli dla Tomka, dla siebie i dla kibiców!

Żużlowcy Arged Malesa TŻ Ostrovii mimo braku swojego lidera – Topmasza Gapińskiego, po pasjonującym meczu pewnie pokonali Zdunek Wybrzeże Gdańsk 49:41. Do pełni szczęścia zabrakło punktu bonusowego, który gdańszczanie „wyszarpali” wygrywając podwójnie biegi nominowane

https://tubaostrowa.pl/aktualnosci/czytaj/10100-zwyciezyli-dla-tomka–dla-siebie-i-dla-kibicow!

Wlkp24.info: Bonus jedzie do Gdańska. Zdecydowały biegi nominowane

Arged Malesa TŻ Ostrovia bardzo dobrze spisywała się przez 13 wyścigów meczu z Wybrzeżem Gdańsk. Później przyszły biegi nominowane, które gospodarze przegrali dwa razy po 1:5. I mimo, że całe spotkanie beniaminek wygrał 49:41 to punkt bonusowy pojechał do Gdańska. W pierwszej rundzie Wybrzeże wygrało na własnym torze 52:38.

http://wlkp24.info/bonus-jedzie-do-gdanska-zdecydowaly-biegi-nominowane/

Kurier Ostrowski: TŻ Ostrovia pokonała Wybrzeże Gdańsk!

Zespół Arged Malesa TŻ Ostrovii pomimo braku w składzie Tomasza Gapińskiego pokonał na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk, 49:41.