Przegląd mediów po szlagierze Nice 1.LŻ. „Ostrowianie coraz bliżej PGE Ekstraligi”

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 27 maja, 2019

W mediach, także tych ogólnopolskich euforia i zachwyty po zwycięstwie beniaminka z Ostrowa w meczu na szczycie Nice 1. LŻ z PGG ROW-em Rybnik. – Wydawało się, że będzie to pechowa niedziela dla TŻ Ostrovii. Już na początku spotkania, jej liderzy mieli ogromne problemy, co wykorzystali rybniczanie. Potem do głosu doszli jednak gospodarze, którzy przy akompaniamencie kompletu publiczności nie dali żadnych szans zawodnikom PGG ROW-u – czytamy w Przeglądzie Sportowym.

Ostrowska powtórka z historii. Nowy lider Nice 1. LŻ!

Arged Malesa TŻ Ostrovia pokonała w meczu na szczycie Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik 47:42. Tym samym podopieczni Mariusza Staszewskiego zostali nowymi liderami rozgrywek – piszą WP SportoweFakty.

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/823971/ostrovia-pgg-row-ostrowska-powtorka-z-historii-nowy-lider-nice-1-lz-relacja

Ostrowianie coraz bliżej PGE Ekstraligi! ROW bez atutów

Wydawało się, że będzie to pechowa niedziela dla TŻ Ostrovii. Już na początku spotkania, jej liderzy mieli ogromne problemy, co wykorzystali rybniczanie. Potem do głosu doszli jednak gospodarze, którzy przy akompaniamencie kompletu publiczności nie dali żadnych szans zawodnikom PGG ROW-u. Kapitalne spotkanie zaliczył między innymi Aleksandr Łoktajew. TŻ Ostrovia wygrała na własnym torze 47:43 i awansowała na pozycję lidera Nice 1. LŻ – pisze Przegląd Sportowy, który w Skarbie Kibica przed startem sezonu typował beniaminka na…7 pozycji!

https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/nice-1-lz/zuzel-rybniczanie-bez-szans-w-ostrowie-slaby-wystep-szczepaniaka-relacja/0s0dc31

Zwycięski mecz o trzech obliczach!

Nieudany, pechowy początek meczu i takie same biegi nominowane oraz prawdziwy pokaz siły w środkowej części spotkania, złożyły się na wygraną TŻ Ostrovii nad liderem Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW-em Rybnik 47:42 – pisze Tuba Ostrowa

https://tubaostrowa.pl/aktualnosci/czytaj/10000-zwycieski-mecz-o-trzech-obliczach!

Żużlowcy Ostrovii pokonali Rybnik!

Zwycięstwo żużlowców Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów nad PGG ROW Rybnik w spotkaniu na szczycie Nice 1 Ligi Żużlowej! Ostrowski zespół zwyciężył 47:42 – pisze Kurier Ostrowski. Poniżej materiały foto i wideo z meczu.

Ostrovia liderem Nice 1. Ligi Żużlowej na półmetku rozgrywek!

Arged Males TŻ Ostrovia po niezwykle wyrównanym meczu pokonała na własnym torze ROW Rybnik 47:42 i wróciła na fotel lidera Nice 1. Ligi Żużlowej. Kapitalny powrót do ostrowskiej drużyny zaliczył Aleksander Łoktajew, który wywalczył 12 punktów, tyle samo co Grzegorz Walasek. Teraz przed Ostrovią rewanż w Rybniku i walka o punkt bonusowy.

http://wlkp24.info/ostrovia-liderem-nice-1-ligi-zuzlowej-na-polmetku-rozgrywek/