Przegląd mediów po wygranej w Tarnowie: Mieli być ostatni, a są liderem!

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 14 kwietnia, 2019

Przegląd Sportowy w swoim Skarbie Kibica przed sezonem 2019 beniaminka z Ostrowa umieścił w przewidywaniach na ostatnim siódmym miejscu w Nice 1. LŻ. Nic więc dziwnego, że po historycznym zwycięstwie w Tarnowie robią wielkie oczy i piszą teraz: Mieli być ostatni, a są liderem!

WP SportoweFakty: Absencja Mroczki kluczowa. Ostrovia minimalnie wygrała w Tarnowie

Ostatni wyścig zdecydował o wygranej Arged Malesy TŻ Ostrovii nad Unią Tarnów 47:43. Gospodarze osłabieni brakiem Artura Mroczki dzielnie walczyli, ale mimo dobrego finiszu, przegrali po raz pierwszy w tym sezonie.

Więcej: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/816018/unia-tarnow-ostrovia-absencja-mroczki-kluczowa-ostrovia-minimalnie-wygrala-w-tar

Przegląd Sportowy: Mieli być ostatni, a są liderem!

Beniaminek z Ostrowa niespodziewanie pokonał spadkowicza z PGE Ekstraligi i jest nowym liderem Nice 1. LŻ. Tarnowianie po sensacyjnym zwycięstwie w Gdańsku przegrali, ale byli potężnie osłabieni.

Więcej: https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/zuzel-ostrovia-ostrow-niespodziewanie-wygrywa-w-nice-1-lz-z-unia-tarnow/mwy8xtq

Speedwaynews.pl: Niespodzianka w Mościcach. Ostrovia wygrywa z Unią

Niespodzianka w sobotnim meczu Nice 1. Ligi Żużlowej. Unia Tarnów po ubiegłotygodniowym triumfie w Gdańsku, tym razem musiała uznać wyższość Arged Malesy TŻ Ostrovii Ostrów!

Więcej: https://www.speedwaynews.pl/aktualnosci/item/61708-niespodzianka-w-moscicach-ostrovia-wygrywa-z-unia

PoBandzie: Esencja ligi w Tarnowie. Ostrów wywozi dwa punkty

Gdańsk, Ostrów, Tarnów. Każda z tych ekip zdążyła w tegorocznej odsłonie Nice 1. Ligi Żużlowej zaznać tak słodyczy wygranej, jak i goryczy porażki. Rozgrywki będą w tym roku pasjonujące. Tym razem Unia Tarnów przegrała u siebie z Ostrovią 43:47.

Więcej: https://po-bandzie.com.pl/esencja-ligi-w-tarnowie/

KurierOstrowski.pl: Żużlowcy Ostrovii wygrali w Tarnowie!

Arged Malesa TŻ Ostrovia zwycięska w Tarnowie i to po raz pierwszy w historii. Zespół Mariusza Staszewskiego wygrał z liderem tabeli, Unią Tarnów 47:43. Sukcesu ostrowian nie umniejsza fakt, że gospodarze jechali osłabieni brakiem kontuzjowanego Artura Mroczki.

Więcej: https://kurierostrowski.pl/2019/04/13/zuzlowcy-ostrovii-wygrali-w-tarnowie/

TubaOstrowa: Jaskółki pokonane!

Żużlowcy Arged Malesa TŻ Ostrovii potwierdzili wysoką dyspozycję i wyjazdowym meczu w Tarnowie pokonali lidera 1. Ligi 47:43. Kolejny raz atutem ostrowian okazali się juniorzy.

Więcej: https://tubaostrowa.pl/aktualnosci/czytaj/9801-jaskolki-pokonane!