Przekaż 1% na szkolenie młodzieży!

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 28 lutego, 2019

Kibice naszej drużyny, a także wszyscy fani czarnego sportu, którzy chcieliby wspomóc szkolenie ostrowskich adeptów mają taką możliwość. Podobnie jak w poprzednim roku można przekazać 1% podatku.

By wspomóc adeptów szkółki żużlowej wystarczy wpisać w odpowiednią rubrykę swojego zaznania podatkowego numer KRS 0000197334 z podaniem celu szczegółowego: „Towarzystwo Żużlowe Ostrovia, ul. Kaliska 35a/5, 63-400 Ostrów Wielkopolski”.

W ubiegłym roku udało nam się zebrać kwotę pozwalającą na zainwestowanie w sprzęt do szkółki za co ze serdecznie dziękujemy! Liczymy, że w tym roku sympatycy ostrowskiego Klubu ponownie okażą wsparcie naszej młodzieży – mówi Radosław Strzelczyk, Prezes TŻ Ostrovia S.A.

Klub od początku swojej działalności inwestuje i ciągle zamierza inwestować w młodzież. Rozmach z jakim w Ostrowie zabrano się za szkolenie młodzieży odbił się szerokim echem w całej żużlowej Polsce.

Już teraz serdecznie dziękujemy za każde wsparcie w postaci przekazania 1%. Ze strony klubu możemy obiecać, że każda złotówka przeznaczona na szkółkę żużlową zostanie dobrze zagospodarowana.