Przygotowania rozpoczęte. Żużlowcy trenują przed nowym sezonem

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 27 listopada, 2019

Żużlowcy Arged Malesa TŻ Ostrovia rozpoczęli przygotowania do sezonu 2020. Juniorzy i szkółkowicze trenują w Ostrowie pod okiem Mariusza Staszewskiego. Seniorzy przygotowują się indywidualnie w swoim miejscu zamieszkania. Wszyscy spotkają się pod koniec stycznia na tygodniowym obozie dochodzeniowym w Ostrowie.

Juniorzy i adepci szkółki żużlowej pracują na miejscu. – Mamy zarówno zajęcia w warsztacie przy sprzęcie, ale również w sali gimnastycznej w Lewkowie oraz w Factory Fitness Centrum – wyjaśnia trener Mariusz Staszewski. Zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Mają jak najlepiej przygotować młodych żużlowców i szkółkowiczów do nowego sezonu 2020.

Seniorzy również rozpoczęli już treningi indywidualne. Każdy z naszych zawodników przygotowuje się w swoim miejscu zamieszkania. Wszyscy natomiast stawią się w Ostrowie od 27 do 31 stycznia na obozie dochodzeniowym, którego plan opracowuje nasz partner New Reh. Będą wówczas po 2-3 treningi dziennie. Zgrupowanie ma jednak przede wszystkim charakter integracyjny – dodaje trener Mariusz Staszewski.

Przypomnijmy, że żużlowców Arged Malesa TŻ Ostrovia na miejscu w Ostrowie kibice zobaczą wcześniej niż w styczniu, bo 15 grudnia w Galerii Ostrovia odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny, na którą serdecznie zapraszamy.

Sebastian Szostak i Jakub Poczta.