Nie jedziesz do Tarnowa? Przyjdź i kibicuj na Miejskim swojej drużynie!

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 9 kwietnia, 2019

Do Tarnowa za daleko? Nie masz wolnej soboty? A może po prostu nie masz dostępu do stacji Eleven Sports? TŻ Ostrovia wychodzi z ofertą dla kibiców, którzy nie mogą być ze swoją drużyną w sobotę w Tarnowie i przygotowuje specjalny telebim na Stadionie Miejskim. Będzie można na nim obejrzeć mecz Unii Tarnów z Arged Malesa TŻ Ostrovia. Serdecznie zapraszamy.

Od dawna docierały do nas głosy kibiców, którzy chcieliby wspólnie kibicować naszej drużynie przed telebimem z wyjazdowych meczów Arged Malesa TŻ Ostrovia. Wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Sobotni mecz z Tarnowa, który transmitować będzie stacja Eleven Sports będzie można obejrzeć na telebimie usytuowanym na torze przed trybuną główną – mówi Radosław Strzelczyk, prezes TŻ Ostrovia.

Kibice, którzy nie pojadą do Tarnowa, będą mogli poczuć atmosferę meczu i wspólnie kibicować swojej drużynie na trybunie głównej Stadionu Miejskiego. Wstęp kosztuje 5 złotych. – Oczywiście dla kibiców przygotujemy smaczny catering i napoje. Wierzę, że wspólne oglądanie naszych wyjazdowych meczów stanie się tradycją w Ostrowie. Jeśli będzie duże zainteresowanie, transmisje na telebimie będziemy organizować także z innych zawodów żużlowych jak np. Grand Prix – dodaje szef ostrowskiego klubu.

Zapraszamy na Stadion Miejski w Ostrowie w sobotę już od godziny 19:00.