Przyjdź na trening i wygraj nagrody!

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 19 marca, 2019

Już jutro na naszym obiekcie w treningu punktowanym zawodnicy Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski zmierzą się z zespołem Betard Sparty Wrocław. Dla kibiców, którzy zdecydują się przyjść w tym dniu na Stadion przy ul. Piłsudskiego 64 czeka możliwość wygrania nagród.

Spotkanie treningowe będzie pierwszą tegoroczną możliwością, by zobaczyć naszych zawodników w trakcie startów spod taśmy na naszym obiekcie. Z tego powodu zapraszamy wszystkich do nabycia wejściówek, jakimi będą programy zawodów w cenie 10 zł. Przypominamy, że osoby, które nabyły karnet będą mogły wejść zupełnie za darmo.

Każdy z fanów, który weźmie udział w treningu punktowanym będzie miał możliwość wygrania „1” z „10” wejściówek na Mecz Północ-Południe, który odbędzie się w niedzielę 24.03.2019 r. w Łodzi. W tym spotkaniu zobaczymy również zawodników Arged Malesa TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski – Grzegorza Walaska oraz Tomasza Gapińskiego.

Oprócz wejściówek na Mecz Północ-Południe, które przekazała Honorowa Prezes KŻ „Orzeł Łódź” – Joanna Skrzydlewska będzie możliwość wygrania dwóch podwójnych zaproszeń na współorganizowany przez nas koncert „JAKO DANCE FESTIVAL – Kalisz 2019„.

Więcej informacji na temat konkursów przekaże spiker w trakcie treningu. Zachęcamy do przybycia jutro o 15:45 i uważnego słuchania komunikatów spikera!