Radosław Strzelczyk: Drugie miejsce to ogromny sukces. Serce raduje się z pełnych trybun

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 5 sierpnia, 2019

Spore powody do radości ma beniaminek Nice 1. Ligi Żużlowej. Drużyna Arged Malesa TŻ Ostrovia bez względu na wynik w play-off już teraz została rewelacją sezonu 2019. Niewielu bowiem stawiało na to, że zespół z Ostrowa Wielkopolskiego awansuje do play-offów i to z drugiego miejsca.

W naszym debiutanckim sezonie w Nice 1. Lidze Żużlowej drugie miejsce to ogromny sukces. Bardzo się cieszę z wyników chłopaków. Chciałbym im pogratulować i podziękować. Dziękuję również sponsorom, kibicom i wszystkim osobom, związanym z klubem, bo to jest nasz wspólny sukces. Na ten wynik pracuje sztab ludzi. Najważniejsi oczywiście są trener i zawodnicy. Osiągnęli udział w play-offach i to z drugiego miejsca, pomimo tego, że byliśmy skazywani na inny rezultat – powiedział po niedzielnym meczu z Orłem Łódź, prezes ostrowskiego klubu, Radosław Strzelczyk.

Ostatni mecz rundy zasadniczej sezonu 2019 cieszył się dużym zainteresowaniem kibiców, którzy po raz pierwszy w tym roku mogli skorzystać ze zmodernizowanych sektorów Stadionu Miejskiego. – Dziękuję kibicom za tak dobrą frekwencję. Liczę, że na play-offy wypełnią stadion w komplecie. To wspaniałe, że nasi żużlowcy mogą jeździć dla takiej publiczności. Widać, że Ostrów Wielkopolski, ale także cały region żyje żużlem. Serce raduje się, kiedy widzimy, że to co robimy przyciąga na trybuny tak liczną publiczność. Szczególnie cieszy mnie obecność na stadionie całych rodzin. Zaszczepiamy żużel kolejnym pokoleniom – podkreśla Radosław Strzelczyk.

Awans do play-off to już wielki sukces Arged Malesa TŻ Ostrovia, która jednak nie zamierza na tym poprzestać. – Przed nami otwiera się nowy wachlarz możliwości. Będziemy walczyć o jak najlepszy rezultat w Nice 1. Lidze Żużlowej w sezonie 2019 – zakończył prezes TŻ Ostrovia.