Radosław Strzelczyk: Kibice ósmym zawodnikiem. Drużyna potrzebuje waszego wsparcia

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 5 lipca, 2019

-Serdecznie zapraszam kibiców w niedzielę na Stadion Miejski. Nie muszę mówić, jak ważny jest to mecz dla naszego zespołu. Zrobimy wszystko, żeby wygrać, ale potrzebujemy waszego wsparcia i dopingu – podkreśla Radosław Strzelczyk, prezes ostrowskiego klubu. Początek meczu Arged Malesa TŻ Ostrovia – Unia Tarnów w niedzielę o 14:30.

Będzie to przedostatni mecz w Ostrowie w sezonie zasadniczym. Później jeszcze tylko beniaminek 4 sierpnia podejmie Orła Łódź. – Na pewno warto wybrać się w niedzielę na Stadion Miejski. Apelujemy do kibiców o przyjście i doping. Dla naszej drużyny to bardzo ważny mecz, który może już ułożyć tabelę korzystnie dla nas. Jeśli wygramy, jedną nogą będziemy w play-offach. Do tego jednak potrzebujemy mobilizacji całego zespołu, którą niewątpliwie mamy. Liczymy również na mobilizację kibiców, tak jak to miało miejsce podczas ostatnich zawodów. Dużo dawał drużynie doping ostrowskich kibiców. Publiczność dodaje zespołowi otuchy i jest takim ósmym zawodnikiem – mówi Radosław Strzelczyk.

Prezes klubu liczy, że ponownie na Stadionie Miejskim będzie miała miejsce świetna atmosfera i znakomity doping. – Naprawdę kibice wyjątkowo fajnie bawią się ostatnio na naszych meczach. Chcemy, by byli z nami. Sezon powoli dobiega ku końcowi, przynajmniej ta część zasadnicza. Pozostały jeszcze trzy mecz i mam nadzieję play-offy. Do tego jeszcze będzie Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Tym bardziej zachęcamy kibiców, aby przyszli na stadion, dopingowali i byli z nami. My zrobimy ze swojej strony wszystko, by ten mecz wygrać i zdobyć trzy punkty – dodaje prezes.

W debiutanckim sezonie w Nice 1. Lidze Żużlowej Arged Malesa TŻ Ostrovia jest bliska awansu do fazy play-off. – Byłby to nasz duży sukces. Chcemy w każdym meczu pokazać się z jak najlepszej strony. Drodzy kibice, bądźcie z nami w najbliższą niedzielę o 14:30. Kibicujcie nam, a my jedziemy OSTROpoSWOJE! – podkreśla Radosław Strzelczyk.

Unia Tarnów do Ostrowa przyjedzie podrażniona po porażce z Arged Malesa TŻ Ostrovia na swoim torze. – To jest dodatkowy smaczek związany z tym meczem. Unia Tarnów przyjedzie do nas zmobilizowana i zmotywowana. W awizowanym składzie znalazł się Artur Mroczka. Będą chcieli z nami wygrać, zwłaszcza, że przegrali na swoim torze. Ulegli także ostatnio w Gnieźnie, więc pewnie zrobią wszystko, co ich mocy, by nas pokonać. My też postaramy się, by wygrać, co da nam trzy punkty. Zapowiada się arcyciekawe spotkanie. Kibice powinni zobaczyć fascynujące widowisko. Co najważniejsze, nie będzie upałów, a bardzo fajna pogoda na żużel. Jak zwykle na Stadionie Miejskim będzie rodzinna atmosfera, mam nadzieję, że z naszym kolejnym zwycięstwem – kończy Radosław Strzelczyk.

Bilety na niedzielny mecz można zakupić TUTAJ.