Rusza sprzedaż biletów na żużlowy szlagier w Ostrowie

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 14 maja, 2019

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski kontra lider tabeli i faworyt Nice 1. Ligi Żużlowej, PGG ROW Rybnik. Mecz VII rundy rozgrywek elektryzuje już teraz kibiców w obu miastach. Ruszyła sprzedaż biletów na żużlowy szlagier Nice 1. LŻ, który odbędzie się na Stadionie Miejskim w Ostrowie w niedzielę, 26 maja o 14:30.

PGG ROW Rybnik zaczął sezon od porażki w Gnieźnie, ale faworyt rozgrywek Nice 1. Ligi Żużlowej rozkręca się z każdym kolejnym meczem i umocnił się ostatnio na pozycji lidera tabeli. Czy rewelacyjny beniaminek z Ostrowa Arged Malesa TŻ Ostrovia zatrzyma triumfalny marsz po awans do PGE Ekstraligi drużyny z Rybnika? Warto przekona się o tym na własne oczy.

Już teraz zarezerwujcie sobie czas w niedzielne popołudnie, 26 maja. Początek szlagierowego meczu na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim o 14:30.

Bilety na to spotkanie można nabywać już online https://www.kupbilet.pl/sport/zuzel/sw0350 oraz w siedzibie TŻ Ostrovia w trybunie głównej Stadionu Miejskiego jak również w sklepie klubowym w Galerii Ostrovia.

Dodajmy, że partnerem meczu jest Poczta Polska.

Udział w rozgrywkach Nice 1. Ligi Żużlowej drużyny Arged Malesa TŻ Ostrovia dofinansowany jest ze środków Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski.