Ruszyła sprzedaż biletów na 67. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 26 sierpnia, 2019

W niedzielę, 1 września o godzinie 14:15 rozpocznie się 67. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Obsada turnieju przedstawia się bardzo ciekawie. Na Stadionie Miejskim zobaczymy m.in. wicemistrza świata, Bartosza Zmarzlika. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na najstarszy turniej żużlowy w Polsce.

Ceny biletów :
60 zł – Trybuna Główna
35 zł – normalny
25 zł – ulgowy (pozostała część stadionu poza trybuną główną dla studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, dla uczniów powyżej 9 roku życia, dla kobiet, dla emerytów i rencistów z ważną legitymacją)
2 zł – dziecięcy*
2 zł – niepełnosprawni**

*upoważnia do wejścia na cały stadion oprócz trybuny głównej dzieci do ukończenia 9 roku życia
**upoważnia do wejścia osoby niepełnosprawnej w cenie 2 zł + opiekun 25 zł.

Zawodnicy, którzy potwierdzili udział w 67. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego:

Kamil Brzozowski

Szymon Woźniak

Tomasz Gapiński

Daniel Jeleniewski

Bartosz Zmarzlik

Artiom Łaguta

Mikkel Michelsen

Robert Lambert

Norbert Kościuch

Przemysław Pawlicki

Nicolai Klindt

Grzegorz Walasek

Warto podkreślić, że kibice zobaczą aż 22 wyścigi. Po 20 w serii zasadniczej zostanie rozegrany baraż oraz wielki finał poświęcony pamięci Tomasza Jędrzejaka.

Link do zakupu biletów online

Bilety można także nabywać w siedzibie klubu w trybunie głównej Stadionu Miejskiego w godzinach 9.00-16.00, a także sklepie klubowym w Galerii Ostrovia w godzinach 17.00-21 oraz w sobotę w godzinach otwarcia Galerii.

Zarząd TŻ Ostrovia informuje ponadto, że ceny biletów na mecz finałowy play-off Nice 1. Ligi Żużlowej pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski a PGG ROW-em Rybnik zostaną utrzymane na poziomie cen z meczu półfinałowego. O szczegółach sprzedaży biletów na finał klub będzie informował wkrótce po ogłoszeniu komunikatu o terminie i godzinie meczu.