Ruszyła sprzedaż biletów na baraż w Ostrowie. Przyjdź i podziękuj drużynie za sezon 2019!

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 24 września, 2019

To będzie ostatni mecz w sezonie 2019. W niedzielę, 6 października o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim Arged Malesa TŻ Ostrovia w rewanżowym meczu barażowym podejmie zespół z PGE Ekstraligi, truly.work Stalą Gorzów z Bartoszem Zmarzlikiem na czele. Ruszyła właśnie sprzedaż biletów na to spotkanie.

Wicemistrz Nice 1. Ligi Żużlowej Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski zmierzy się w barażu o miejsce w PGE Ekstralidze z siódmym zespołem sezonu 2019 w najlepszej żużlowej lidze świata, truly.work Stalą Gorzów.

Mecz rozegrany zostanie przy sztucznym oświetleniu. Serdecznie zapraszamy do zakupu biletów. Warto zobaczyć na żywo ostatni mecz drużyny Arged Malesa TŻ Ostrovia w tym roku i podziękować żużlowcom za świetny sezon 2019!

Bilety na to spotkanie można nabywać już online https://www.kupbilet.pl/sport/zuzel/sw0391 oraz w siedzibie TŻ Ostrovia w trybunie głównej Stadionu Miejskiego od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Bilety również dostępne są w punkcie TŻ Ostrovia w Galerii Ostrovia w dni powszednie w godzinach 17:00-21:00, a w weekend w godzinach otwarcia Galerii.

Ceny biletów :
60 zł – Trybuna Główna
35 zł – normalny
25 zł – ulgowy (pozostała część stadionu poza trybuną główną i sektorem dla gości dla studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, dla uczniów powyżej 9 roku życia, dla kobiet, dla emerytów i rencistów z ważną legitymacją)

20 zł – bilet na sektor gości (na podstawie porozumienia z klubem z Gorzowa – ostrowianie na pierwszy mecz barażowy w Gorzowie również otrzymują powyższą cenę na sektor gości)
2 zł – dziecięcy*
2 zł – niepełnosprawni**

*upoważnia do wejścia na cały stadion oprócz trybuny głównej dzieci do ukończenia 9 roku życia
**upoważnia do wejścia osoby niepełnosprawnej w cenie 2 zł + opiekun 25 zł.