Ruszyła sprzedaż biletów na Finał U-24 Ekstraligi w Ostrowie

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 2 września, 2022

Można już nabywać online bilety na Finał U-24 Ekstraligi w Ostrowie pomiędzy Arged Malesą Ostrów, a Agromix Polcopper Unią Leszno. Rewanżowy mecz rozpocznie się we wtorek, 6 września o godzinie 18:30. Stacjonarna sprzedaż biletów ruszy natomiast w poniedziałek, 5 września.

Finałowy mecz będzie imprezą masową. Kibicom udostępniona zostanie nie tylko trybuna główna, na którą bilety kosztują 20 złotych, ale także sektory od wejścia w pierwszy wiraż aż po wjazd do parkingu technicznego (polewaczka, traktory). Bilety na pozostałe sektory kosztują 15 złotych. Nie ma biletów ulgowych.

Wyłączone dla kibiców będą sektory z lewej strony trybuny głównej do sektora gości oraz za sektorem gości do parkingu technicznego. Będzie natomiast czynny sektor gości.

Bilety za pośrednictwem systemu kupbilet.pl można już nabywać. Bezpośredni link https://www.kupbilet.pl/sport/zuzel/sw0539/opis

Natomiast sprzedaż stacjonarna w biurze klubu prowadzona będzie w poniedziałek w godzinach 10:00 – 17:00 oraz we wtorek od godziny 10.00.

We wtorek od godziny 15:00 sprzedaż biletów będzie prowadzona tylko i wyłącznie w kasie.

Serdecznie zapraszamy kibiców na rewanżowy Finał rozgrywek U-24 Ekstraligi, który wyłoni pierwszego, historycznego zwycięzcę tej ligi. Po meczu będzie miała miejsce ceremonia dekoracji finalistów.

Przypomnijmy, że w pierwszym meczu w Lesznie Arged Malesa Ostrów wygrała 51:39.