Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Lokomotivem Daugavpils

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 17 kwietnia, 2019

Można już nabywać bilety na mecz IV rundy Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym lider tabeli, Arged Malesa TŻ Ostrovia podejmie nieobliczalny i zawsze groźny zespół Lokomotivu Daugavpils. Początek tego spotkania w niedzielę, 28 kwietnia o 14:30 na Stadionie Miejskim w Ostrowie.

Nice 1. Liga Żużlowa w sezonie 2019 jest niesamowicie ciekawa i nieprzewidywalna. Jedynym niepokonanym zespołem jest jak na razie tylko Orzeł Łódź, który odjechał zaledwie jeden mecz. Wszystkie pozostałe ekipy mają już na swoim koncie co najmniej jedną porażkę. Walka o udział w rundzie play-off zapowiada się pasjonująco.

Tym bardziej warto już teraz zarezerwować sobie czas w niedzielne popołudnie, 28 kwietnia. Lokomotiv Daugavpils jeszcze nigdy w historii w Ostrowie nie wygrał, ale w ostatnich sezonach zawsze toczył wyrównane boje z gospodarzami. W tym sezonie, mając w składzie Timo Lahti czy Andrzeja Lebiediewa, z pewnością także stawi spory opór Arged Malesa TŻ Ostrovii.

Bilety na to spotkanie już do nabycia online, w biurze klubu oraz w sklepie klubowym w Galerii Ostrovia, a w dniu meczu także w kasach przed stadionem.

Ceny biletów :
50 zł – Trybuna Główna
30 zł – normalny
20 zł – ulgowy
2 zł – dziecięcy*
2 zł – niepełnosprawni**

*upoważnia do wejścia na cały stadion oprócz trybuny głównej dzieci do ukończenia 9 roku życia
**Upoważnia do wejścia osoby niepełnosprawnej (I grupa) w cenie 2 zł + opiekun 20 zł.