Ruszyła sprzedaż biletów na szlagierowy mecz z ROW-em Rybnik

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 28 czerwca, 2021

Po zwycięstwie w Rybniku, zapraszamy serdecznie na rewanżowy mecz w Ostrowie z ROW-em, który odbędzie się w niedzielę, 18 lipca o godzinie 19:15 na Stadionie Miejskim. Ruszyła już sprzedaż biletów na to spotkanie.

Po dłuższej przerwie żużlowcy Arged Malesa Ostrów Wielkopolski znów pojawią się na torze Stadionu Miejskiego w meczu na szczycie tabeli eWinner 1. Ligi. zmierzą się z zespołem Marka Cieślaka, ROW-em Rybnik, który uchodzi za jednego z głównego kandydata do awansu.

Ostrowianie wygrali w Rybniku, ale rewanż zapowiada się pasjonująco. Można już nabywać bilety na to spotkanie.

Bilety można zakupić online za pośrednictwem serwisu kupbilet.pl

Link tutaj: https://www.kupbilet.pl/sport/zuzel/sw0477

Bilety można zakupić także w biurze klubu TŻ Ostrovia w trybunie głównej Stadionu Miejskiego (od 9:00 do 16:00), jak również w u naszego partnera Sat Fans Zielone Technologie przy ulicy Wrocławskiej 21 (od 9:00 do 17:00), a także w sklepie Camro-Bat przy ulicy Odolanowskiej 81 (pn-pt 9:00-17:00, sb 9:00-13:00).

Serdecznie zapraszamy na mecz. Drużyna Arged Malesa Ostrów Wielkopolski od ośmiu kolejek jest niepokonana i jest liderem tabeli eWinner 1. Ligi. Dopingujcie Arged Malesę Ostrów Wielkopolski w każdym meczu. Wasz doping potrzebny jest do kolejnych zwycięstw!