Rywale Arged Malesy w półfinale DMPJ i MMPPK

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 5 lipca, 2022

W środę, 6 lipca ruszy rywalizacja w fazie półfinałowej Drużynowych Mistrzostw Polki Juniorów. Ostrowianie trafili do grupy I z bardzo mocnymi rywalami. Arged Malesa o awans do finału DMPJ powalczy z zespołami z Zielonej Góry, Częstochowy i Torunia.

Pierwsza runda półfinałowa zaplanowana została już w środę, 6 lipca w Zielonej Górze. Druga runda odbędzie się 14 lipca w Ostrowie Wielkopolskim.

Termin trzeciej rundy zmieniono w porównaniu z pierwszym komunikatem i odbędzie się ona 3 sierpnia w Toruniu. Czwartą zaplanowano dzień później, 4 sierpnia w Częstochowie.

W grupie drugiej rywalizować będą kluby z Łodzi, Leszna, Grudziądza i Lublina. Awans do finału wywalczą po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

Żużlowcy Arged Malesy Ostrów pojadą osłabieni, bo kontuzję leczy Sebastian Szostak.

W czwartek, 7 lipca na torach w Gnieźnie, Rzeszowie i Zielonej Górze odbędą się eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Arged Malesa trafiła do eliminacji w Zielonej Górze, gdzie zmierzy się z zespołami z Krosna, Rawicza, Leszna, Torunia i gospodarzy. Awans do finału wywalczą dwie najlepsze pary.