Sesja zdjęciowa na potrzeby marketingowe klubu

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 14 grudnia, 2019

Jej efekty będziecie podziwiać częściowo już przed świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem, a przede wszystkim przez cały sezon 2020. W sobotę w siedzibie TŻ Ostrovia odbyła się sesja zdjęciowa na potrzeby marketingowe ostrowskiego klubu. Żużlowcy i adepci szkółki Arged Malesa TŻ Ostrovia poczuli się niczym modele. Piękne zdjęcia wykonała Anna Kłopocka.

-Żużlowcy podczas sesji reagują całkiem dobrze. Mają już obycie z kamerami, więc pozowanie przed aparatem fotograficznym nie jest dla nich czymś całkiem nowym. W trakcie sezonu też mają robione zdjęcia, więc są już do tego trochę przyzwyczajeni. Niektórzy się mocno stresują, ale dają radę. Czasami muszę podejść i ustawić ich konkretnie, jakbym to ja widziała, tak żeby dobrze wyszli na zdjęciu – mówi Anna Kłopocka, autorka sesji.

-Rok tego braliśmy po raz pierwszy udział w takiej sesji. Myślę, że jest to fajne doświadczenie, coś nowego. Może nie jesteśmy przyzwyczajeni do pozowania jak modela, ale jest ok – dodaje Sebastian Szostak. – Czułem się dobrze w roli modela. Myślę, że było ok. Przed rokiem mieliśmy pierwszą taką sesję. Te zdjęcia, które wykonujemy w grudniu później są wykorzystywane przez cały sezon, czy to z okazji świąt, Walentynek, Dnia Kobiet czy innych okazji – dodaje Kacper Grzelak.

-Sesja zdjęciowa to ważne wydarzenie dla klubu. Zbieramy się tutaj wszyscy i pokazujemy do zdjęć, bo przecież działalność marketingowa jest bardzo ważna, istnienie w mediach społecznościowych, kontakt z kibicami, a także właściwe eksponowanie naszych sponsorów, którzy przecież są niezwykle istotni w naszej pracy – podkreśla Tomasz Gapiński.

W niedzielę o 15:30 żużlowcy Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski spotkają się z kibicami w Galerii Ostrovia. Serdecznie zapraszamy.