Silniki dla juniorów od sprawdzonych sponsorów!

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 27 maja, 2019

W trakcie niedzielnego meczu Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów z PGG ROW-em Rybnik miało miejsce przekazanie silników ufundowanych przez sponsorów dla juniorów ostrowskiego klubu, Kacpra Grzelaka i Sebastiana Szostaka.

Silniki dla startujących w rozgrywkach o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów zawodników przekazali Jan i Andrzej Garcarkowie z firmy Auto Partner Garcarek z Ociąża. – Serdecznie dziękujemy za wsparcie i pomoc dla naszych młodzieżowców. Stawiamy na szkolenie juniorów, bo to przecież przyszłość ostrowskiego klubu – podkreśla Radosław Strzelczyk, prezes TŻ Ostrovia.

Firma Państwa Garcarków od lat mocno zaangażowana jest w ostrowski żużel. Warto podkreślić, że krajowi liderzy Arged Malesa TŻ Ostrovia: Grzegorz Walasek i Tomasz Gapiński reprezentują barwy ostrowskiego klubu dzięki pomocy firmy z Ociąża. Zawodnicy dysponują wysokiej klasy sprzętem właśnie dzięki pomocy Jana i Andrzeja Garcarków.

Dodajmy, że szkółka żużlowa ostrowskiego klubu jest oczkiem w głowie prezesów TŻ Ostrovia Radosława Strzelczyka i Waldemara Górskiego. Ich firmy Radpol i Danken również wspierają juniorów Arged Malesa TŻ Ostrovia w rozgrywkach DMPJ. Podobnie jak firma MDM Komputery.

Szkolenie adeptów sportu żużlowego dofinansowane jest także przez Gminę Miasto Ostrów Wielkopolski. Wszystkim sponsorom, a także osobom, które podczas niedzielnego meczu wsparły podopiecznych trenera Mariusza Staszewskiego, w imieniu klubu i samych zawodników serdecznie dziękujęmy.