Sklep klubowy TŻ Ostrovia także u naszego partnera

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 20 listopada, 2020

W biurze klubu, mieszczącym się na parterze trybuny głównej Stadionu Miejskiego można nabywać gadżety TŻ Ostrovia, a od 1 grudnia także u naszego partnera w sklepie AKOM przy ulicy Odolanowskiej 81 uruchomiony zostanie sklep klubowy TŻ Ostrovia.

Aktualnie trwają prace nad nową kolekcją klubowych gadżetów na sezon 2021. Część z nich będzie dostępna już wkrótce w sprzedaży. – Żeby umożliwić kibicom ich zakup w różnych częściach naszego miasta, oprócz biura klubu, gdzie w dni powszednie można nabyć gadżety w godzinach od 9 do 16, od 1 grudnia uruchamiamy również punkt sprzedaży u naszego partnera w sklepie AKOM przy ulicy Odolanowskiej 81 – wyjaśnia Waldemar Górski, prezes klubu.

W sklepie przy ulicy Odolanowskiej kibice już w trakcie sezonu mogli nabywać bilety czy programy meczowe. – Teraz będą mogli również zakupić tam klubowe gadżety. Serdecznie zapraszamy. Wkrótce będziemy kupować prezenty pod choinkę, więc warto skorzystać również oferty gadżetów TŻ Ostrovia – dodaje Waldemar Górski. Sklep AKOM przy ulicy Odolanowskiej 81 czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 oraz w soboty od 9 do 13.

Lada dzień do wiadomości podane zostaną także ceny biletów i karnetów na sezon 2021. Pojawi się także informacja, od kiedy będzie można nabywać karnety na rozgrywki eWinner 1. Ligi z udziałem Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski.