Sprzedaż biletów na sobotni mecz z eWinner Apatorem Toruń od czwartku

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 31 sierpnia, 2020

TŻ Ostrovia informuje, że sprzedaż biletów na sobotni mecz X rundy eWinner 1. Ligi pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski a eWinner Apatorem Toruń zostanie uruchomiona w najbliższy czwartek.

O szczegółach sprzedaży będziemy jeszcze informować. Tak późny termin uruchomienia możliwości zakupu biletów podyktowany jest faktem, że właśnie co tydzień w czwartek Ministerstwo Zdrowia informuje o tym, które powiaty kwalifikowane są do stref czerwonych, żółtych i zielonych.

Przypomnijmy, że obecnie powiat ostrowski jest w strefie zielonej, co oznacza, że na imprezy sportowe mogą odbywać się z udziałem publiczności do 50 procent pojemności obiektu. Niedawno jednak powiat ostrowski był w strefie żółtej, a wówczas mecz mogło zobaczyć na żywo do 25 procent pojemności Stadionu Miejskiego. W przypadku strefy czerwonej, mecze odbywają się bez udziału publiczności.

Czekamy za decyzją Ministerstwa Zdrowia. Dopiero, kiedy będziemy wiedzieli, ile osób będziemy mogli wpuścić na sobotni mecz, uruchomimy sprzedaż i poinformujemy, gdzie można nabywać wejściówki – wyjaśnia Waldemar Górski, prezes TŻ Ostrovia.

Przypomnijmy, że mecz X rundy eWinner 1. Ligi pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski a eWinner Apatorem Toruń został zaplanowany na najbliższą sobotę, 5 września o godzinie 16:30 na Stadionie Miejskim.