Strzelczyk: Derbowe emocje gwarantowane. Ogromne zainteresowanie meczem!

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 4 kwietnia, 2019

To będzie sportowo-muzyczna niedziela w południowej Wielkopolsce. O 14:30 na Stadionie Miejskim w Ostrowie rozpoczną się żużlowe Derby Wielkopolski pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski a Car Gwarant Startem Gniezno. O 19:00 w Arenie Kalisz odbędzie się natomiast Jako Dance Festival Kalisz 2019. – Zapraszam do kibicowania i wspólnej zabawy – mówi Radosław Strzelczyk, prezes TŻ Ostrovia.

Inauguracja Nice 1. Ligi Żużlowej w Ostrowie zapowiada się pasjonująco. Nie dość, że będą to derby Wielkopolski, to na dodatek przyjedzie Car Gwarant Start Gniezno podrażniony po porażce na własnym torze ze Zdunek Wybrzeże Gdańsk…

Rzeczywiście, nie tylko zespół z Gniezna będzie podrażniony, ale my również czujemy niedosyt po tej porażce w Łodzi z Orłem. Na pewno zawody będą ciekawe. Kibice ustawiają się w kolejkach po bilety. Zainteresowanie niedzielnym meczem jest ogromne. Myślę, że wszystkie obecnie dostępne miejsca na Stadionie Miejskim zostaną wypełnione, czego sobie bym oczywiście życzył. Przy okazji serdecznie zapraszam kibiców do gorącego dopingu dla naszej drużyny.

Pewnie również sektor gości wypełni się w komplecie, wszak z Gniezna do Ostrowa jest blisko…

Potwierdzam, że zainteresowanie kibiców z Gniezna też jest ogromne. Myślę, że cały sektor też się wypełni. Liczę na wspaniały doping z obu stron na Stadionie Miejskim i ciekawe zawody.

Mecze w Nice 1. LŻ z reguły będą odbywać się w sobotni wieczór lub w niedzielę we wczesne popołudnie. Łatwo będzie do tego przyzwyczaić kibiców?

Z jednej strony to dobrze, bo te dwie pory rozgrywania meczów Nice 1.LŻ powinny wejść kibicom w nawyk. Myślę, że te godziny nie powinny być utrudnieniem dla widzów, by przychodzili na stadion. Niedziela 14:30 nie jest złą godziną do rozgrywania meczów żużlowych. Uważam, że przede wszystkim obroni się sama liga, bo wszystkie mecze będą ciekawe i arcyważne. Liczę, że kibice będą z nami przez cały sezon.

W niedzielę na dodatek po zawodach TŻ Ostrovia oferuje kibicom jeszcze muzyczną rozrywkę w postaci Jako Dance Festival Kalisz 2019. Słowem niedziela na sportowo i w rytmie dance…

Dokładnie. Najpierw odjedziemy zawody na Stadionie Miejskim. Mam nadzieję, że zakończą się one naszym zwycięstwem i w dobrych nastrojach udamy się do Areny Kalisz, by wziąć udział w Jako Dance Festival Kalisz 2019. Serdecznie zapraszam na to wydarzenie. Nasz klub jest współorganizatorem tej imprezy. Najpierw kibicujemy na stadionie, a wieczorem bawimy się przy muzyce dane. Warto dodać, że na muzyczne wydarzenie przygotowaliśmy bilety ze specjalnym 50-procentowym rabatem. Zapraszamy do zakupu wejściówek i do zobaczenia na Stadionie Miejskim w Ostrowie oraz Arenie Kalisz.

Udział w rozgrywkach Nice 1. Ligi Żużlowej drużyny Arged Malesa TŻ Ostrovia jest dofinansowany ze środków Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski.

Bilety na spotkania ostrowskiej drużyny można zakupić na bilety.tzostrovia.pl, natomiast wejściówki na JAKO DANCE FESTIVAL – Kalisz 2019 są do nabycia TUTAJ.