Strzelczyk z nagrodą Tygodnika Żużlowego!

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 10 lutego, 2019

Świetnie wieści nadeszły w sobotni wieczór z Leszna, gdzie podczas balu ogłoszono wyniki XXIX Plebiscytu Tygodnika Żużlowego. Najpopularniejszym działaczem sezonu 2018 w 2. Lidze Żużlowej został Radosław Strzelczyk, prezes Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski.

– Każde wyróżnienie jest czymś wyjątkowym. Powiem szczerze, że chyba jeszcze nie zasłużyłem na takie nagrody, ale każdy dowód uznania cieszy. To dodatkowy bodziec, by pracować jeszcze lepiej i wydajniej, choć myślę czasami, że my wszyscy w Arged Malesa TŻ Ostrovia już teraz pracujemy na tysiąc procent. To cieszy, że ktoś docenił tę naszą ciężką pracę, którą wykonujemy na co dzień – stwierdził Radosław Strzelczyk.

Prezes naszej drużyny w trakcie wręczenia nagrody nie tylko wykazał się skromnością, ale podziękował wszystkim, którzy na co dzień są zaangażowani w budowanie marki TŻ Ostrovia.

– Nie będę ukrywał, że jestem bardzo szczęśliwy, bo nie spodziewałem się tego zwycięstwa. Miałem naprawdę zacnych kolegów wśród nominowanych do tytułu działacza roku 2018 w 2. LŻ. Cieszę się, że udało się wygrać. Chciałbym podkreślić, że nie jest to moje indywidualne wyróżnienie, ale to sukces całej Arged Malesa TŻ Ostrovia, bo na to wyróżnienie zapracował zespół ludzi, a nie jednostka. Dziękuję wszystkim za oddane głosy i obiecuję, że nie spoczniemy na laurach i będziemy nadal ciężko pracować na rzecz ostrowskiego żużla – powiedział tuż po odebraniu nagrody.

W gronie nominowanych trenerów 2. Ligi Żużlowej znalazł się również Mariusz Staszewski, który był oczywiście obecny podczas balu w Lesznie. W tej kategorii triumfował jednak jeden z najbardziej doświadczonych trenerów, Roman Jankowski, który prowadził w poprzednim sezonie Stainer Unię Kolejarza Rawicz.

– Wszyscy doceniają robotę, którą w naszym klubie wykonuje Mariusz Staszewski. Nie wygrał on w swojej kategorii, ale cieszymy się z nominacji naszego trenera. Przegrana z Romanem Jankowskim, zasłużonym trenerem dla polskiego żużla, nie jest żadną ujmą – dodał prezes ostrowskiego klubu.