Tomasz Gapiński owacyjnie przywitany w SP 2. Doping jak na stadionie

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 11 października, 2019

Niesamowity doping i ogromny entuzjazm uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrowie Wielkopolskim powitał w piątkowe południe Tomasza Gapińskiego, który w hali sportowej tej placówki spotkał się z dziećmi i młodzieżą.

Z inicjatywą spotkania akurat z Tomaszem Gapińskim wyszła nauczycielka SP 2, Anna Piec, na co dzień wielka fanka speedway’a. Żużlowiec Arged Malesa TŻ Ostrovia już wcześniej miał odwiedzić szkołę, ale plany pokrzyżowała choroba. W piątek przez treningiem Tomasz Gapiński przyjechał na spotkanie, które sprawiło ogromną radość dzieciom.

Widać było, że wśród uczniów SP 2 jest wielu fanów ostrowskiej drużyny. Byli oni znakomicie przygotowani do spotkania. Zadawali ciekawe pytania, mieli przygotowane rysunki i plakaty. Żużlowiec opowiadał o swojej karierze, początkach na żużlu, największych sukcesach, ciężkiej pracy, jaką trzeba włożyć w zawodową karierę o blaskach, ale też i cieniach uprawiania tak niebezpiecznej dyscypliny sportu.

Na koniec ustawiła się długa kolejka do autografów i wspólnych zdjęć. Każdy uczestnik spotkania otrzymała pamiątkową pocztówkę z wizerunkiem żużlowca.