Trener pozmieniał pary na mecz w Gnieźnie. W piątek trening punktowany w Łodzi

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 25 lipca, 2019

W czwartek seniorzy Arged Malesa TŻ Ostrovia trenowali na ostrowskim torze. W piątek udadzą się do Łodzi, gdzie o 15:30 rozpocznie się trening punktowany z Orłem. Trener Mariusz Staszewski awizował skład na niedzielne derby w Gnieźnie, zmieniając ustawienie par w porównaniu z wcześniejszymi meczami.

Ze względu na naszą niemoc wyjazdową zrobiłem lekkie roszady pod poszczególnymi numerami. Z numerem 1 pojedzie Nicolai Klindt, a z drugim Aleksandr Łoktajew. Drugą parę utworzą po trójką Tomasz Gapiński i z numerem 4 Sam Masters. Dalej mamy bez zmian. Z piątką pojedzie Grzegorz Walasek, z szóstą Kamil Nowacki, a z siódemką Marcin Kościelski – mówi Mariusz Staszewski, trener Arged Malesa TŻ Ostrovia.

Trener ostrowian liczy, że inny układ par pozwoli lepiej zafuncjonować żużlowcom jego drużyny na obcym torze. – Taki jest właśnie zamysł tych zmian. Mam nadzieję, że to zda egzamin. Kilka meczów wyjazdowych nam nie wyszło. Korekty były zatem wymagane –dodaje Mariusz Staszewski.

W piątek o 15:30 Arged Malesa TŻ Ostrovia odjedzie trening punktowany w Łodzi. Derby Wielkopolski w Gnieźnie rozpoczną się w niedzielę o 14:30.

Awizowane składy:

Arged Malesa TŻ Ostrovia:
1. Nicolai Klindt
2. Aleksandr Łoktajew
3. Tomasz Gapiński
4. Sam Masters
5. Grzegorz Walasek
6. Kamil Nowacki
7. Marcin Kościelski

Car Gwarant Start Gniezno:
9. Andriej Kudriaszow
10. Oskar Fajfer
11. Mirosław Jabłoński
12. Jurica Pavlic
13. Adrian Gała
14.
15. Kevin Fajfer

Udział drużyny Arged Malesa TŻ Ostrovia w rozgrywkach Nice 1.Ligi Żużlowej dofinansowany jest z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski.