Tydzień do zgrupowania Reprezentacji!

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 7 marca, 2019

W przyszłym tygodniu – 14 i 15-go marca odbędzie się pierwsze przedsezonowe zgrupowanie Reprezentacji Szwecji. Menedżer Morgan Andersson podobnie jak w 2017 roku zdecydował się wybrać Ostrów Wielkopolski.

W zgrupowaniu weźmie udział aż 21. zawodników, których Andersson zdecydował się powołać. W szerokiej kadrze zespołu znalazło się miejsce praktycznie dla wszystkich zawodników, którzy albo są już prawdziwymi, ligowymi wyjadaczami, albo mają potencjał, by z sukcesem reprezentować Szwecję na międzynarodowej arenie.

Ze względu na zmiany w regulaminie Speedway of Nations na zgrupowaniu nie zabraknie także juniorów najludniejszego z krajów skandynawskich. Regulamin nałożył na każdą z reprezentacji obowiązek desygnowania do trzyosobowego składu na zawody przynajmniej jednego młodzieżowca. Wspomniany młodzieżowiec jest zobligowany do przynajmniej jednego wyjazdu na tor w danym dniu, w trakcie zawodów.

W licznej kadrze, która wybierze się na zgrupowanie znaleźli się Fredrik Lindgren, Antonio Lindbäck, Peter Ljung, Andreas Jonsson, Oliver Berntzon, Linus Sundström, Kim Nilsson, Pontus Aspgren, Jacob Thorssell, Timo Lahti (Fin startujący na szwedzkiej licencji), Tomas H. Jonasson, Victor Palovaara, Joel Kling, Jonas Davidsson, Joel Andersson, Mathias Törnblom, Filip Hjelmland, Anton Karlsson, Alexander Woentin, Emil Millberg i Jonatan Grahn.

Treningi podopiecznych Morgana Anderssona będą otwarte dla publiczności.