TŻ Ostrovia nie zwalnia tempa. Tym razem gościliśmy w Korytnicy k. Raszkowa

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 6 czerwca, 2019

Arged Malesa TŻ Ostrovia kontynuuje cykl wizyt i spotkań z dziećmi. Po Przedszkolu nr 12 w Ostrowie oraz SP i Przedszkolu w Kuczkowie, w czwartek ostrowscy żużlowcy odpowiedzieli na zaproszenie z Korytnicy koło Raszkowa, gdzie odwiedzili uczniów i przedszkolaków w tamtejszej Szkole Podstawowej i Przedszkola.

Galerię z tego spotkania możecie obejrzeć >TUTAJ<

Żużlowcy: Sebastian Szostak, Kacper Grzelak oraz adept Jakub Poczta, a także trener Mariusz Staszewski i prezes, Radosław Strzelczyk odwiedzili w czwartek Przedszkole i Szkołę Podstawową w Korytnicy k. Raszkowa. Już wkrótce ostrowski klub doczeka się wychowanka właśnie z terenu Raszkowa. Do egzaminu latem ma podejść pochodzący stamtąd Jakub Poczta.

Dodajmy, że Gmina Miasto Raszków wspiera ostrowski żużel, za co TŻ Ostrovia jest wdzięczna Burmistrzowi, panu Jackowi Bartczakowi. Za zaproszenie do odwiedzenia SP i Przedszkola w Korytnicy dziękujemy panu Maciejowi Cicharzewskiemu – Radnemu Gminy Miasto Raszków.

Warto podkreślić, że dzieci były bardzo dobrze przygotowane na powitanie żużlowców. Miały flagi TŻ Ostrovia, potrafiły dopingować zespół, a także miały wiedzę na temat sportu żużlowego. Zawodnicy rozdawali pocztówki z autografami. Pozowali do wspólnych zdjęć, a na koniec odpalili żużlowy motocykl.

W czerwcu to już trzecie spotkanie żużlowców Arged Malesa TŻ Ostrovia w szkołach i przedszkolach. Kolejne w sobotę, 8 czerwca. Żużlowcy będą gościć na festynie w SP 1 w Ostrowie. Później odwiedzą także Przedszkole nr 6 w Ostrowie.